Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin se chystá všechny věděsit velkým pohybem! Co přesně má na mysli analytik Benjamin Cowen?

Oblíbený kryptoměnový analytik Benjamin Cowen říká, že Bitcoin (BTC) letos udělá velký krok, který vyděsí spoustu lidí. Ale kterým směrem?

 

Coinbase obrdžela předběžné obvinění SEC Wells, může čelit rozsáhlému obvinění z neregistrovaných cenných papírů

 

Společně s kolegou z Altcoin Daily Austinem Arnoldem se Cowen rozvášnil ohledně ceny Bitcoinu. Koncem letošního roku podle něj Bitcoin klesne a vyvolá panický prodej.

Všichni jsou teď šťastní, protože cena samozřejmě stoupá. Myslím, že uvidíme, že se znovu stane to samé, co jsme viděli v roce 2015; 2019. Myslím, že se Bitcoin vrátí zpět [dolů] ke konci tohoto roku.

Spoustu lidí to vyděsí, ale myslím, že to bude docela normální věc. A bude to děsit lidi jen tak, aby kapitulovali těsně předtím, než vstoupíme do dalšího halvingu. A těsně předtím, než se vrátíme ke kvantitativnímu uvolňování.

Rok 2024 podle Cowena přinese změnu měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému a bull run na BTC. Fed do té doby přestane zvyšovat úrokové sazby a také zahájí kvantitativní uvolňování.

Kromě Fedu je pro Bitcoin bullish také aktuální situace v bankách, říká analytik.

Cowen dále říká, že nejnovější bitcoinová rally je z velké části způsobena likviditou trhu s altcoiny proudící do BTC. Předpovídá, že jakmile likvidita vyschne, cena Bitcoinu klesne.

V době přípravy článku se Bitcoin obchodoval za 28 tisíc dolarů.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Herní gigant Sony patentuje technologii pro převody NFT mezi konzolemi PlayStation a dalšími zařízeními

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *