Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinovej Kanál | Kdo je zakladatel Bitcoinu?

Bitcoinovej Kanál je pořad, kde se příliš neřeší kurzy, investice či novinky. V tomto seriálu jde zejména o osvětu a edukaci ohledně Bitcoinu a kryptoměn. V dnešním díle se znovu podíváme na to, kdo je zakladatel Bitcoinu.

Zakladatel kryptoměn

Jedno je jisté, zakladatel Bitcoinu Satoshi Nakamoto je zároveň zakladatelem všech kryptoměn. Víme, že udělal všemožné kroky, aby zůstal v anonymite. To se mu úspěšně podařilo, přestože existuje minimálně sto teorií o jeho identitě a o vzniku Bitcoinu.

My jsme se v našem článku před časem již zaměřili na Satoshiho Nakamota. Představili jsme si některé z kandidátů, takže pokud jste daný článek ještě nečetli, naleznete ho ZDE.

Za pozornost stojí také jedna kauza, která stále není uzavřená. Řeč je pochopitelně o soudu Craiga Wrighta s rodinou Kleimana. Jestliže jste spor nazaznamenali, přečtěte si info ZDE.

No a bizarní přiznání nedávno učinil další samozvaný Satoshi, tentokrát původem z Pakistánu. Velmi propracovaný smyšlený příběh, nebo neuvěřitelná pravda? Posuďte sami ZDE

.

Ale pojďme se již podívat na video.

Video

Tento pořad vznikl ve spolupráci webu Hodler (článek) a youtubera Kicoma, který natočil následující video na Bitcoinovej Kanál. Jedná se o pravidelný seriál, který vychází každé úterý večer. Video začne ve 20:00! Dnes na téma: Kdo je zakladatel Bitcoinu?

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku , Steemitu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Co číst dále?

Facebook otáčí argumentaci – Fiat místo libry a když nás neschválí, Čína vyhraje!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *