Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bohatství průměrného člověka bude úplně zničeno inflací, říká bývalý CEO kryptoburzy BitMEX Arthur Hayes

Chcete si uchovat své bohatství, investujte do do aktiv „mimo tradiční finanční systém,“ což je podle bývalého generálního ředitele BitMEX jediný způsob.

 

Akciový trh stojí na prahu největšího krachu v dějinách a ekonomika vstoupí do recese, říká ekonom Henrik Zeberg

 

Devalvace peněz postupně sežere bohatství většiny lidí, říká Hayes. Kvůli obrovskému množství veřejného dluhu nahromaděného největšími světovými ekonomikami nebudou mít vlády jinou možnost, než další tisk peněz.

Jediný způsob, jak uniknout postupnému ničení fiat bohatství, je získat aktiva mimo tradiční finanční systém, jako jsou kryptoměny, jejichž kupní síla ve srovnání s cenou energie neklesá, říká bývalý šéf kryptoburzy BitMEX.

Celým mým cílem při všech mých investicích je zachovat kapitál, abych mohl spotřebovávat stejné množství energie nebo jakékoli množství energie, jaké bych si přál od nynějška i do budoucna.

Podle Hayese rázný zásah proti kryptoměnám ve Spojených státech odráží snahu vlády udržet masy v tradičním systému tím, že jim z abrání v útěku ke kryptoměnám.

Chtějí, aby tam seděl váš kapitál, a udělají z toho velmi příjemnou, příjemnou cestu kdy ztratíte 20, 30, 40, 50, 60 % vaší kupní síly za určité časové období tak, aby se dluhové zatížení účinně snížilo a finance byly zdravější, uzavírá Hayes.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Tento stát utratil 5 % svého HDP na nákup bitcoinových těžařů: Bhútán je strůjcem nového skoku v akceptaci BTC

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *