Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Cena Litecoinu je připravena na 700% zisk oproti Bitcoinu, říká Charlie Lee pouhé tři měsíce před halvingem LTC

Litecoin může být připraven pro prudký růst a vysoké zisky, říká zakladatel Charlie Lee s blížícím se litecoinovým halvingem na obzoru.

 

MicroStrategy říká, že může prodat nějaké bitcoiny! Společnost přestává zvládat splácet své dluhy z podnikání

 

Podle Leeho se Litecoin v páru s Bitcoinem (LTC/BTC) v příštím býčím cyklu může zvýšit na 0,025 BTC. To znamená, že očekává růst LTC o více než 700 % jen oproti BTC.

Litecoin má „vyšší propustnost díky návrhu škálovatelnosti pomocí rozšiřujících bloků, lepší zastupitelnost a soukromí od MWEB [MimbleWimble],“ říká zakladatel o dodává:

Vidím růstový cíl […] 0,025 BTC. Na dalším býčím trhu by 0,0125 nemělo být příliš těžké dosáhnout. […] Další halving bude za ~92 dní. Tohle bude zábava.

LTC je stále asi 90 % pod svým historickým maximem 0,051 BTC z listopadu 2013. Predikce růstu LTC přichází po 85% zotavení Litecoinu z jeho rekordního minima 0,001716 BTC z června 2022.

Odměna za blok Litecoinu pro těžaře bude snížena o 50 % z 12,5 LTC na 6,25 LTC někdy v srpnu 2023. Historicky každý halving vedl v delším časovém období k růstu ceny, protože se prudce snižuje příliv nových jednotek na trh.

Následující grafy ukazují, že zatímco oproti dolaru Litecoin rostl, oproti Bitcoinu se mu to dlouhodobě příliš nedaří.

 

Aktuální cena Litecoinu je 88,5 USD a v bitcoinech je to 0,003 BTC.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Tento stát utratil 5 % svého HDP na nákup bitcoinových těžařů: Bhútán je strůjcem nového skoku v akceptaci BTC

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *