Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bývalí animátoři Pixar, Netflix a Marvel pracují na filmu, který financuje DAO a postavy jsou z NFT: The Rise of Blus: A Nouns Movie

Snímek The Rise of Blus: A Nouns Movie bude údajně historicky prvním filmem, který financuje decentralizovaná autonomní společnost (DAO). Podle týmu se zdá, že to může dopadnou dobře.

 

Fed chápe stablecoiny podložené dolarem jako formu peněz, chce „robustní“ roli ve svém dohledu, říká Jerome Powell

 

Podle tiskové zprávy je akční komedie „zasazena do rušného, ​​plovoucího oblačného města Blus, kde odvážný 13letý Noun objeví spiknutí aristokratů, aby zotročili své občany, a musí se spojit s nepravděpodobnou skupinou nezbedníků a zachránit ty, které milují.”

Kreativci společnosti Atrium William Yu , HKJay , Zen Doubt , 3DPrint Guy a Meta Ent pomáhají psát, produkovat a animovat. Zdánlivě více méně standardní scénář animovaného filmu však doplňuje velmi zajímavé pozadí projektu.

The Rise of Blus: A Nouns Movie, vedený bývalými animátory pro Pixar, Netflix a Marvel, je považován za první animovaný film financovaný decentralizovanou autonomní organizací.

Projekt má rozpočet ve výši 2,75 milionu USD, daný v tranších za předpokladu, že tým splní své cíle. Toto financování schválila komunita DAO v březnu.

Supriyo Roy, zakladatel a generální ředitel společnosti Atrium, uvedl, že projekt Nouns byl vydán jako open-source. Tvůrci filmu mají naprostou svobodu vytvořit celý svět a příběh bez omezení.

Neexistuje žádná oficiální směrnice shora dolů, jak by se věci měly dělat.

Tým pracuje vzdáleně a podle tvůrců byli schopni i díky tomu až 10násobně zrychlit procesy při tvorbě filmu.

Zajímavé je, že film nejen financuje decentralizovaná společnost, ale Atrium, síť nezávislých umělců a tvůrců Web3, to propojila se sbírkou NFT tokenů. Jejich 8bitové postavy tak nyní ožívají.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *