Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Čeká cenu Litecoinu (LTC) pumpa? Klíčové on-chain metriky a blížící se halving podle analytiků nahrávají možnému růstu

Podle kryptoanalytické firmy IntoTheBlock se klíčové on-chain metriky pro Litecoin v minulém týdnu zvedly a tvoří tak růstové podhoubí pro cenu LTC.

 

Nejhorší scénář pro altcoiny? Analytik Benjamin Cowen předpovídá hlubokou korekci Etherea s cílem 400 až 875 USD

 

Litecoin zaznamenal 28% nárůst denních aktivních adres za posledních sedm dní, říká IntoTheBlock. Kromě toho podle analytiků nastal 54,6% skok v nových adresách za stejné časové období.

Aktivní adresy a nové adresy jsou u Litecoinu opět na vzestupu. Denně aktivní adresy zaznamenaly 28% 7denní nárůst a nové adresy zaznamenaly 54,6% 7denní nárůst!

 

 

Zatímco BItcoin dělí od snížení těžebních odměn na polovinu asi 309 dní, Litecoin se dočká již v létě. Aktuálně 11 největší kryptoměna podle tržní kapitalizace projde nejbližším halvingem odhadem již 2. srpna, tedy asi za 41 dní.

Půlení je bullish faktor, protože o polovinu zpomaluje přísun nových jednotek LTC na trh prostřednictvím těžby. Dochází k tomu každé 4 roky a jde o mechanismus, který stará o to, že nebude nikdy překročena maximální zásoba 84 mil. LTC.

Aktuálně se s každým blokem vytěží 12,5 litecoinů. Po halvingu v polovině léta to již má být pouze 6,25 mincí. Tyto údaje můžete sami sledovat na stránce litecoinblockhalf.com.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

 

Fidelity, Charles Schwab, Citadel a další… Skupina největších finančních institucí na světě spouští kryptoburzu EDX Markets

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *