Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nejhorší scénář pro altcoiny? Analytik Benjamin Cowen předpovídá hlubokou korekci Etherea s cílem 400 až 875 USD

Influencer Benjamin Cowen, který se mimo jiné věnuje technické analýze kryptotrhů, predikuje brutální propad Etherea, kterým se završí bear market.

 

Severokorejští hackeři získali od uživatelů Atomic Wallet krypto za více než 100 milionů dolarů, říká společnost Elliptic

 

Benjamin Cowen varuje před pádem Etherea o více než 50 % ze současných hodnot. Cena druhé největší kryptoměny by tak mohla spadnout na 875 dolarů, případně ještě hlouběji.

Podle analytika je přední altcoin připraven znovu otestovat ukazatel dlouhodobého trendu, než by mohl dát vzniknout novému býčímu trhu. To znamená, že by cena ETH otestovala podporu v podobě pásma logaritmické regrese reálné hodnoty.

Cowen tvrdí, že v optimistickém scénáři může Ethereum znovu otestovat horní hranici trendového indikátoru, která se podle něj shoduje s low posledního medvědího trhu na zmíněné úrovni přibližně 875 USD za 1 ETH.

 

 

Nyní nastal zajímavý vývoj, kdy reálná hodnota podle tohoto přizpůsobení nebublinovým datům Etherea je 875 USD, ale předchozí minimum bylo ve skutečnosti 880 USD. Takže jsou v podstatě stejné.

Pokud by se Ethereum vrátilo na své předchozí minimum, dostalo by se zpět domů. A o tom jsem mluvil už před rokem. Řekl jsem: “Podívejte se, lidi, podle mě se stane to, že buď půjdeme dolů do regresního pásma, nebo půjdeme do strany, dokud to nedorovnáme.” To se stalo. Kdybychom se teď propadli k tomu, co jsem dříve nazýval “domů,” odpovídalo by to vlastně předchozímu low.

Analytik má pro investory i druhý, ještě horší, scénář. Uvádí:

To neznamená, že nemůže jít pod tuto úroveň. Jak můžete vidět, v březnu 2020 jsme se dostali úplně pod celé regresní pásmo. Ve skutečnosti asi o 34 % pod regresní pásmo.

Pokud by mělo podobně dojít k dalšímu poklesu, například 34 % pod touto úrovní, odpovídalo by to přibližně 400 dolarům za Ethereum.

 

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Strach lidí z digitálního eura donutil Slovensko přidat do Ústavy hotovostní pravidlo! Jakou změnu schválil parlament?

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *