Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Vlády USA a Spojeného království vytvořily Bitcoin (BTC), aby se vypořádaly s budoucí měnovou krizí, říká Raoul Pal

Bývalý výkonný ředitel Goldman Sachs Raoul Pal má konspirační teorii o vládních entitách, které podle něj mohly ve skutečnosti vytvořit Bitcoin (BTC).

 

Neustále dochází k odlivu bitcoinů (BTC) do soukromých peněženek hodlerů, zatímco datum halvingu se blíží

 

CEO Real Vision přišel s odvážnou teorií ohledně osob, které vytvořily přední kryptoměnu. Uvedl, že Satoshi Nakamoto, anonymní vynálezce Bitcoinu, by mohl být vládou USA a Spojeného království.

Podle Pala Bitcoin vytvořili vládní zaměstnanci americké Národní bezpečnostní agentury (NSA) a britské Government Communications Headquarters (GCHQ).

Kryptoměna by tak podle investora mohly být jednoduše výsledkem snahy odpovídat na budoucí hrozby pro mezinárodní měnové trhy Západu. Uvedl:

Pravidelně se obracejí na lidi, jako jsem já, kteří se zabývají krizemi a podobnými věcmi, protože jejich úkolem je vyhodnocovat rizika. A já jsem s nimi o tom mluvil… a on mi řekli: Obáváme se dluhů, obáváme se, že systém zkolabuje.”

Řekl jsem: Ano, samozřejmě. Všichni se bojí.” Protože to je jedna z věcí, na kterou si potřebují zahrát, co se stane, když Západ ztratí kontrolu nad penězi, dluhem a vším ostatním.

A já jsem řekl: No, myslím, že odpověď existuje, a myslím, že je to Bitcoin.” A on řekl: Jo, řekni nám víc.” A já jsem řekl: A myslím si, že to vymyslela vláda USA a vláda Spojeného království.” Což je NSA a GCHQ ve Velké Británii, což jsou dvě světová centra kryptografie…

A zeptal jsem se ministerstva obrany a oni řekli: Jo, my jsme o tom taky uvažovali’.”

Vznik Bitcoinu na dně finanční krize v roce 2008 a 4leté cykly pomocí halvingů podle Pala dodávají jeho teorii důvěryhodnost. Bývalý výkonný ředitel Goldman Sachs říká, že Bitcoin vznikl jako řešení problémů, kterých si vlády byly vědomy.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Fidelity, Charles Schwab, Citadel a další… Skupina největších finančních institucí na světě spouští kryptoburzu EDX Markets

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *