Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Fidelity, Charles Schwab, Citadel a další… Skupina největších finančních institucí na světě spouští kryptoburzu EDX Markets

Nový trh digitálních aktiv EDX Markets získal financování od těžkých vah, včetně společností Charles Schwab, Citadel Securities, Fidelity Digital Assets, Paradigm, Sequoia Capital a Virtu Financial.

 

Nová „globální platforma CBDC” musí být vytvořena, aby překonala přeshraniční přijetí kryptoměn, říká ředitelka MMF

 

Největší světové kryptoburzy Binance, Coinbase a další, které přežily roky ostrých útoků hackerů, v současnosti čelí regulačním problémům. Nyní získávají v citlivé době mocnou konkurenci.

EDX se údajně snaží odlišit od ostatních burz tím, že je platformou, která není depozitní a přímo nezpracovává digitální aktiva svých zákazníků. Bude využívat banky a služby správy aktiv třetích stran k držení finančních prostředků svých zákazníků.

Burza ze začátku umožní firmám dohodnout se na cenách a poté mezi sebou vypořádat obchody pomocí platformy EDX. Do konce roku pak plánuje spuštění clearingového centra pro vypořádání obchodů.

Jamil Nazarali, generální ředitel společnosti EDX, uvedl:

Jsme odhodláni přinášet to nejlepší z tradičních financí na kryptoměnové trhy s infrastrukturou vybudovanou odborníky na trh, aby začlenili klíčové institucionální osvědčené postupy. S podporou našeho nového a rostoucího seznamu investorů a zákazníků jsme hrdí na to, že můžeme zahájit obchodování a těšíme se na další vylepšení naší nabídky.

Při pohledu do budoucna bude EDX Clearing hlavním odlišovacím prvkem pro EDX – a vyřeší neuspokojenou potřebu na trhu – posílením konkurence a vytvořením bezkonkurenční provozní efektivity prostřednictvím jediného procesu vypořádání.

Kryptoburza EDX v současnosti nabízí obchodování pouze se čtyřmi krypto aktivy. Žádné z nich nebyly zmíněny v žalobách americké Komise pro cenné papíry (SEC) jako neregistrované cenné papíry.

Díky tomu zde zákazníci naleznou pouze Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a Bitcoin Cash (BCH).

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Skončí už 10týdenní propady trhu? BlackRock Bitcoin ETF; Implementace MiCA; Hoskinson hledá UFO: Kryptozprávy

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *