Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Blockchainový průzkumník Etherscan spouští umělou inteligencí poháněnou čtečku zdrojových kódů smart kontraktů

Nový nástroj od Etherscan umožňuje uživatelům získat a interpretovat zdrojový kód konkrétní adresy smlouvy prostřednictvím umělé inteligence.

 

30 tisíc Ethscriptions za prvních 18 hodin! Po vzoru bitcoinových Ordinals přichází nový typ NFT i na Ethereum

 

Ethereum block explorer a analytická platforma Etherscan v pondělí spustila novinku s AI. Ta má sloužit k získávání a interpretaci zdrojového kódu konkrétní adresy smart kontraktu.

Po zadání požadavku nástroj s názvem Code Reader vygeneruje odpověď prostřednictvím velkého jazykového modelu OpenAI a poskytne náhled do souborů zdrojového kódu smlouvy.

V dokumentaci se k tomu uvádí:

Abyste tento nástroj mohli používat, potřebujete platný klíč API OpenAI a dostatečné limity používání OpenAI. Tento nástroj neukládá vaše klíče API.

K čemu bude taková kratochvíle uživatelům dobrá? Může se jednat o získání hlubšího náhledu do kódu inteligentních smluv prostřednictvím vysvětlení generovaných umělou inteligencí.

Uživatel si tak může “popovídat” s AI o kvalitě kódu či o funkcích inteligentních smluv na Ethereu. Stránka dále uvádí:

Jakmile jsou soubory smlouvy načteny, můžete si vybrat konkrétní soubor zdrojového kódu, který chcete přečíst. Navíc můžete zdrojový kód upravit přímo v uživatelském rozhraní, než jej budete sdílet s AI.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Skončí už 10týdenní propady trhu? BlackRock Bitcoin ETF; Implementace MiCA; Hoskinson hledá UFO: Kryptozprávy

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *