Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Neustále dochází k odlivu bitcoinů (BTC) do soukromých peněženek hodlerů, zatímco datum halvingu se blíží

Bitcoin se nadále vypařuje z centralizovaných platforem, jako jsou kryptoburzy, ve prospěch self-custody peněženek uživatelů. Společnost Glassnode mezitím připomíná nadcházející půlení.

 

Severokorejští hackeři získali od uživatelů Atomic Wallet krypto za více než 100 milionů dolarů, říká společnost Elliptic

 

Bitcoiny opouštějí kryptoburzy a míří do soukromých peněženek hodlerů, investorů a ostatních uživatelů přední kryptoměny.

Glassnode říká, že konzistentní odlivy BTC z burz naznačují významnou vlnu akumulace bitcoinů ze strany hodlerů nebo subjektů s malou historií prodeje.

Spodní proud nabídky BTC nadále proudí z burz, těžařů a velrybích peněženek směrem k “HODLer” subjektům všech velikostí zdravým tempem.

Analytici společnosti říkají, že podobné akumulační fáze historicky předcházely cyklům bitcoinového býčího trhu.

 

Toto pozorování je dále podpořeno rozdílem mezi zůstatky na burzách a objemem mincí držených v nelikvidních peněženkách, což jsou ty, které nemají žádnou nebo malou historii utrácení, uvádí společnost.

Nelikvidní nabídka dosáhla tento týden nového ATH ve výši 15,2 milionu BTC, zatímco zůstatky na burzách klesly na nejnižší úrovně od ledna 2018 na 2,3 milionu BTC.

Když hovoříme o cyklech na trhu s Bitcoinem, zásadním faktorem, který probíhá každé 4 roky, je halving. Příští půlení těžařských odměn má nastat odhadem již v polovině dubna příštího roku.

Odměny se sníží na polovinu, z 6,25 bitcoinů za blok na 3,125 bitcoinů za blok, což způsobí další šokové snížení bitcoinové inflace ve smyslu tvorby nových jednotek.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

 

 

Strach lidí z digitálního eura donutil Slovensko přidat do Ústavy hotovostní pravidlo! Jakou změnu schválil parlament?

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *