Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Škoda spouští NFT platformu! Český výrobce automobilů v Indii experimentuje s Web3 systémy pomocí Škodaverse

Automobilka Škoda ve své pobočce v Indii zahajuje vlastní obchodní trh pro nezaměnitelné tokeny (NFT). Platforma byla spuštěna ve spolupráci s kryptoměnou Near Protocol.

 

30 tisíc Ethscriptions za prvních 18 hodin! Po vzoru bitcoinových Ordinals přichází nový typ NFT i na Ethereum

 

Škoda India, indická pobočka českého automobilového konglomerátu Škoda Auto, 20. června zahájila spolupráci v oblasti Web3 a NFT s protokolem Near.

Vývojáři uvedli, že platforma Škodaverse India bude mít nízké transakční poplatky, interoperabilní NFT pro multiplatformní použití a ekologické, škálovatelné NFT.

Společnost k tomu uvádí:

Škodaverse India také odemkne zakázkové nástroje a zkušenosti pro držitele NFT, které budou odhaleny spolu s prvními detaily. Všechny NFT budou mintovány na uhlíkově neutrálních blockchainech, což bude v souladu s naší udržitelnou vizí.

Vstupujeme do prostoru Web3 a zveme vás, abyste se k nám připojili tím, že budete prozkoumávat, sbírat a vlastnit unikátní digitální umělecká díla.

Obchodování na Škodaverse bude možné jak v kryptu, tak i ve fiat měně. Zákazníci se navíc údajně již „brzy” dočkají „prémiové kolekce” Škoda NFT tokenů.

Mezi výhody pro držitele NFT, jak je uvádějí vývojáři, patří vlastnictví jedinečného digitálního aktiva představujícího umělecká díla nebo sběratelské předměty Škoda, potenciál pro „zhodnocení hodnoty“ a další prodej v budoucnu a přístup k exkluzivním výhodám, odměnám nebo zkušenostem spojeným s vlastnictvím NFT.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.

Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Neustále dochází k odlivu bitcoinů (BTC) do soukromých peněženek hodlerů, zatímco datum halvingu se blíží

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *