Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

CEO Circle Jeremy Allaire reaguje na Stablecoinový zákon v Kongresu: Nadvláda amerického dolaru je v sázce

Šéf emitenta druhého největšího dolarového stablecoinu na trhu se vyjádřil k tomu, co pro Circle znamená nově navrhovaný zákon o stablecoinech v USA, který již zítra zamíří k projednání do Kongresu.

 

Příslib stagnace, centralizace a zániku nové technologie: Komisařka SEC protestuje proti Genslerově agendě

 

Návrh zákona o stablecoinech bude projednán během slyšení sněmovního výboru pro finanční služby dne 19. dubna. Stanovuje kvalifikaci a požadavky registrace pro vydavatele platebních stablecoinů v USA a podrobně popisuje trestní postihy pro porušovatele.

Návrh zákona také požaduje vývoj a výzkum digitální měny centrální banky (CBDC).

Jeremy Allaire si výsledkem jednání zákonodárců není příliš jistý a varuje před jeho možnými škodlivými důsledky pro americký dolar a digitální měny obecně. Podle šéfa Circle je nyní v sázce role dolaru, pokud nebude regulace stablecoinů provedena správně.

Je to mimořádný okamžik pro budoucnost dolaru ve světě a budoucnost měny na internetu. Zjevně existuje potřeba hluboké, dvoustranné podpory pro zákony, které zajistí, že digitální dolary na internetu budou bezpečně vydávány, podporovány a provozovány…

Konkurence v měnách se zahřívá a herní pole v tomto závodě odvětví s digitální měnou se pohybuje extrémně rychle. Je čas pro vedení USA, a to znamená jasnou regulaci a posílení podnikání a inovací v rámci amerického obezřetnostního práva…

I když je tento návrh komplexní, existují zjevně otevřené a náročné problémy s návrhem zákona, a nyní je čas, aby se naše země a političtí vůdci skutečně do toho pustili a napravili to. Role dolaru ve světě je v sázce.

Americký kongres chystá novou regulaci pro stablecoiny stanovující nové povinnosti pro jejich emitenty v USA

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *