Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Český výrobce bitcoinových bankomatů General Bytes vrátí peníze zákazníkům zasaženým zero-day hackem

General Bytes po hacku zavedl několik opatření, včetně nabídky odškodnění zákazníků zasažených hackem. Současně slibuje přidání nových bezpečnostních opatření.

 

Největší americký elektronický burzovní trh Nasdaq spustí službu úschovy kryptoměn do konce 2. čtvrtletí

 

Výrobce bitcoinových bankomatů sídlící v Praze říká, že nabízí odškodnění svým cloudovým zákazníkům. Ti přišli o finanční prostředky při „bezpečnostním incidentu“ v březnu.

Hacker vzdáleně nahrál Java aplikaci do terminálů General Bytes. Během útoku ze 17. a 18. března pak útočník získal přístup k citlivým informacím, včetně hesel, soukromých klíčů a finančních prostředků z hot peněženek.

Učinili jsme okamžitá opatření, abychom zabránili dalšímu neoprávněnému přístupu k našim systémům, a neúnavně pracujeme na ochraně našich zákazníků, uvádí General Bytes v prohlášení.

Spolu s úhradou pro dotčené zákazníky výrobce BTC bankomatů také uvedl, že povzbuzuje všechny zákazníky, aby migrovali na instalaci serveru s vlastním hostitelem, kde mohou efektivně zabezpečit svou serverovou platformu pomocí VPN.

Široce investujeme do dalších lidských zdrojů, abychom našim klientům pomohli s migrací jejich stávající infrastruktury na instalace samostatně hostovaného serveru.

Podle General Bytes hack neovlivnil většinu provozovatelů bankomatů, kteří používají instalace samostatně hostovaných serverů, „protože tito zákazníci využívají technologii VPN k ochraně své infrastruktury.“

Česká společnost prodala přes 15 000 bitcoinových bankomatů kupujícím ve více než 149 zemích po celém světě. Nedávný hack pak vedl ke ztrátě nejméně 56 BTC za cca 1,5 mil USD a menšího množství dalších kryptoměn.

 

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

„TikTok Ban Bill“ se nezaměřuje jen na sociální síť, uživatelé VPN riskují 20 let vězení v USA podle nového zákona

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *