Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Největší americký elektronický burzovní trh Nasdaq spustí službu úschovy kryptoměn do konce 2. čtvrtletí

Zatímco kryptoburzy Coinbase či Binance čelí žalobám, spuštění krypto custody služby a případně také krypto obchodní platformy společnosti Nasdaq se kvapně blíží.

 

Kryptoburza Binance a Changpeng ‘CZ’ Zhao zažalováni komisí CFTC za rozsáhlé porušení obchodních pravidel USA!

 

Úschova kryptoměn bude prvním krokem k implementaci digitálních aktiv na Nasdaq. Podle společnosti budou služby úschovy digitálních aktiv spuštěny do konce druhého čtvrtletí. Poprvé přitom byly ozámeny v září minulého roku.

Společnost se tak může připojit rostoucí skupině tradičních finančních firem, které by rády převzaly roli krypto-prostředníků. Globální burzovní skupina se snaží získat veškerou potřebnou technickou infrastrukturu a regulační schválení, řekl Ira Auerbach, senior viceprezident a šéf Nasdaq Digital Assets v rozhovoru v Paříži.

Nasdaq požádal newyorské ministerstvo finančních služeb o zakládací listinu společnosti s omezeným účelem, která by dohlížela na nové podnikání.

Nasdaq se připojí k BNY Mellon, Fidelity či dalším velkým finanční firmám nabízejícím úschovu kryptoměn. Úschova bitcoinů a etherů má být prvním krokem k vybudování široké sady služeb pro divizi digitálních aktiv skupiny.

Banky a správci aktiv ze světa starších finančních trhů začínají nabízet službu úschovy kryptoměn. Nicméně klasické kryptoburzy vždy podporují výběry Bitcoinu a dalších kryptoměn do vlastních peněženek uživatelů. Výhoda spočívá v absenci rizika pádu třetí strany a současně v držení kryptoaktiv ve “vlastních rukou”, což je jediný způsob reálného vlastnictví kryptoměny.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Kryptosektor a jeho zákazníci mají problém najít banku ve Spojeném království! Nyní vyzývají vládu, aby jednala

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *