Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Dogecoin pumpuje poté, co Elon Musk změnil ptačí logo Twitteru na psa memecoinu Doge shiba-inu

Generální ředitel Twitteru Elon Musk, který se v minulosti ukázal jako fanoušek psího meme coinu, je zpět. Dogecoin po změně loga Twitteru roste o desítky procent.

 

Světové vlády o 25 % navýšily své žádosti o data uživatelů Big Tech společností, jako je Apple, Google a Microsoft

 

DOGE stoupá poté, co Twitter změnil logo své platformy z modrého ptáka na symbol dogecoinu. Změna ikony proběhla na celé platformě a je přímo viditelná pro odhadovaných 360 milionů aktivních uživatelů giganta sociálních sítí a stejně tak pro návštěvníky platformy.

Krátce po změně ikony Twitter a CEO společnosti Tesla tweetovali následující meme, který, jak se zdá, naznačuje, že změna bude nějakou dobu trvat:

 

 

Cena Dogecoinu v době přípravy článku dosahuje 26% růstu za posledních 24 hodin. Miliardářovi se tak opět podařilo vypumpovat svůj oblíbený memecoin, jako to už několikrát zopakoval v minulosti.

V průběhu roku 2021 Musk opakovaně propagoval kryptoměnu hesly jako „Dogecoin je krypto pro lid“ a prohlásil se za „Dogefather,” což je variace na slovo godfather – kmotr.

Musk také dříve naznačil, že by se DOGE mohl zařadit mezi platební metody na jím vlastněné sociální síti. V minulosti navrhl, že Dogecoin nabízí lepší vlastnosti pro platby než Bitcoin.

 

 

Dva dny předtím Elon Musk požádal soudce Spojených států, aby zamítl žalobu investorů ve výši 258 miliard dolarů, která tvrdí, že provozuje pyramidovou hru na podporu Dogecoinu. Muskovi právníci údajně tvrdili, že „vtipné obrázky“ a „tweetující slova podpory“ nepředstavují podvod.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Pozastavte vývoj umělé inteligence na 6 měsíců! Elon Musk a 2 600 technologických vůdců a vědců varují před AI

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *