Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Kanadské kryptoburzy WonderFi (WNDR), Coinsquare a CoinSmart potvrdily plány na sloučení do jediné platformy

Trio kanadských kryptoburz oznámilo své sloučení. Plánují vytvoření jedné z největších platforem pro obchodování s kryptoměnami na světě.

 

Co jsou tokeny BRC-20? Jak to souvisí s nezaměnitelnými tokeny (NFT) na Bitcoinu (BTC) známými jako Ordinals

 

Kanadské kryptoburzy WonderFi (WNDR), Coinsquare a CoinSmart oficiálně oznámily, že se připravují na sloučení. Tři firmy mají dohromady 1,65 milionu uživatelů a drží více než 600 milionů dolarů v majetku v úschově.

Fúze by byla potvrzením samostatných plánů mezi těmito třemi firmami v posledních měsících. Akcie společnosti WonderFi podporované Kevinem O’Learym po oznámení vzrostly téměř o 50 %. O’Leary je strategickým investorem WonderFi.

Jako jedna spojená společnost se kryptoměnové burzy domnívají, že dosáhnou dostatečného měřítka, aby se staly lídrem na trhu v Kanadě. Mají také „silnou bilanci, která umožní expanzi, a jasnou cestu k ziskovosti,“ řekl prezident WonderFi Dean Skurka.

Mezitím, co kanadské kryptoburzy plánují expanzi, v sousedních Spojených státech dochází k jejich odlivu. Tamní regulátoři minulý měsíc naznačili či zahájili soudní žaloby na tři největší kryptoburzy Binance, Coinbase a KuCoin. Regulační podnebí pak vedlo ke stažení další kryptoburzy Bittrex z USA.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Kryptoměnová burza Bittrex se sídlem v Seattlu v procesu likvidace operací v USA uprostřed regulatorní nejistoty

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *