Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

SEC bude pořádat vzdělávací akce pro investory včetně „opatrného“ přístupu ke kryptoměnám

Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států amerických oznámila sérii vzdělávacích akcí ve snaze podpořit finanční gramotnost.

 

Co jsou tokeny BRC-20? Jak to souvisí s nezaměnitelnými tokeny (NFT) na Bitcoinu (BTC) známými jako Ordinals

 

V oznámení z 3. dubna SEC uvedla, že osloví nedostatečně zastoupené komunity a další skupiny včetně studentů středních škol, příslušníků armády, starších investorů a rodilých Američanů.

Finanční regulátor však navrhl, že jeho přístup k takovým akcím by mohl zahrnovat „jak se nestát obětí podvodu“ pomocí kryptoměn. SEC také nabádá Američany, aby byli „opatrní,“ pokud zvažují investice do krypto projektů, které se mohou kvalifikovat jako cenné papíry v působnosti regulátora:

Jediné peníze, které byste měli při jakékoli spekulativní investici vystavit riziku, jsou peníze, které si můžete dovolit úplně ztratit, uvádí burzovní komise…

Investice do cenných papírů kryptoaktiv mohou být výjimečně volatilní a spekulativní a platformy, kde investoři nakupují, prodávají, půjčují si/půjčují tyto cenné papíry, mohou postrádat důležitou ochranu pro investory.

Americké vládní agentury prosazují podobné iniciativy týkající se finanční gramotnosti již 20 let. V roce 2003 byl duben oficiálně vyhlášen národním měsícem finančních schopností.

Oznámení přišlo v době, kdy mnozí v kryptoprostoru i mimo něj kritizovali finančního regulátora za tvrdé zásahy proti krypto společnostem, které poškozují samotné investory, namísto jasného definování podmínek v zájmu ochrany investorů.

 

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Herní gigant Sony patentuje technologii pro převody NFT mezi konzolemi PlayStation a dalšími zařízeními

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *