Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bakkt proniká do světa kryptoúčtů akvizicí Apex Crypto za 200 mil. USD! Platforma umožňuje investice do digitálních aktiv

Bakkt podle oznámení z 3. dubna dokončil akvizici Apex Crypto LLC. Jde o blockchainovou technologickou platformu pro investice velkých technologických hráčů do kryptoaktiv.

 

Kanadské kryptoburzy WonderFi (WNDR), Coinsquare a CoinSmart potvrdily plány na sloučení do jediné platformy

 

Zpráva navazuje na předešlé oznámení o plánovaném nákupu platformy společností Bakkt Holdings, která poskytuje správu digitálních aktiv. V listopadu Bakkt uvedl, že za obchodní platformu zaplatí 55 milionů dolarů v hotovosti spolu s akciemi v odhadované hodnotě 145 milionů dolarů.

Apex Crypto je platforma na klíč, která umožňuje fintech podnikům nabízet svým klientům investování do kryptoměn. Od svého založení již zprostředkovala krypto obchody v hodnotě 12,5 miliardy dolarů.

Spuštění platformy proběhlo v roce 2019. Aktuálně má 30 velkých klientů, pro které zpracovává exekuci a zúčtování obchodů s digitálními aktivy, jejich úschovu, ale i daňové služby.

Generální ředitel Bakktu Gavin Michael uvedl:

Tato akvizice představuje pro Bakkt novou vzrušující kapitolu, významně posunuje části našeho krpto plánu kupředu, pomohla nám proniknout do světa 5,8 milionů účtů s krypto službami a dále etabluje Bakkt jako preferovaného poskytovatele kryptoměnových služeb B2B2C.

Společnost uvedla, že očekává, že transakce podpoří cestu společnosti zpět k ziskovosti prostřednictvím zrychlení produktů, diverzifikace příjmů a nákladových synergií.

Společné schopnosti otevřou nové příležitosti, které osloví příští generaci spotřebitelů, jako jsou krypto odměny, stejně jako potenciál vstoupit na mezinárodní trhy prostřednictvím partnerů, napsala firma ve svém oznámení.

Společnost Bakkt je dcerou Intercontinental Exchange, Inc., mateřské organizace burzy v New Yorku.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Pozastavte vývoj umělé inteligence na 6 měsíců! Elon Musk a 2 600 technologických vůdců a vědců varují před AI

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *