Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Schyluje se k prvnímu kongresovému “grilování” předsedy SEC Gary Genslera ohledně jeho přístupu ke kryptu

Šéf americké Komise pro cenné papíry (SEC) Gary Gensler bude poprvé svědčit před sněmovním výborem pro finanční služby.

 

„TikTok Ban Bill“ se nezaměřuje jen na sociální síť, uživatelé VPN riskují 20 let vězení v USA podle nového zákona

 

Patrick McHenry, předseda výboru pro finanční služby, uvedl, že předseda SEC bude muset 18. dubna čelit otázkám ohledně jeho přístupu ke kryptoekosystému.

Sněmovní výbor pro finanční služby má jurisdikci nad všemi aspekty amerického sektoru finančních služeb, včetně bankovnictví, cenných papírů a digitálních aktiv.

První grilování šéfa SEC bude zaměřeno na Genslerovu tvorbu pravidel a přístup ke krypto aktivům. McHenry dodal, že výbor bude mít značný všeobecný dohled nad Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC) a zaujme seriózní přístup, pokud jde o stanovení regulační sféry pro digitální aktiva.

Kryptoregulace se mohou ukázat jako silné politické téma. Jak uvádí Cointelegraph, někteří v kryptoprůmyslu se domnívají, že anti-krypto postoj Demokratické strany by mohl mít pro její volební kampaň v roce 2024 katastrofální dopady.

Dennis Porter, spoluzakladatel Satoshi Action Fund, uvedl:

Pro-krypto a pro-bitcoinoví demokraté se seřazují, aby vyjádřili svůj odpor k postoji své vlastní strany. Demokraté jsou na pokraji odhánění vlastních voličů a ztrácejí podporu tohoto důležitého nového voličského bloku. Podle mého názoru by to mohlo stát demokraty volby v roce 2024.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Herní gigant Sony patentuje technologii pro převody NFT mezi konzolemi PlayStation a dalšími zařízeními

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *