Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Doom scénář pro altcoiny? Trader a analytik Bluntz aktualizuje odhad vývoje pro Polygon, Ethereum a Binance Coin

Oblíbený pseudonamní analytik Bluntz varuje, že některá kryptoaktiva mohou během současné korekce trhu čelit většímu poklesu. Jeho scénář zahrnuje propady na altcoinech “nad očekávání.”

 

Společnost nás od malička trestá za to, že nejsme dokonalí, až se začneme trestat sami – co s tím můžete dělat?

 

Bluntz uvedl, že altcoiny mají ve velkých časových rámcích klesající trend a mohly by klesnout mnohem více, než se v současnosti očekává.

Prvním altcoinem, který podle analytika půjde dolů, je Polygon (MATIC). Kryptoaktivum pro správu řešení škálování vrstvy 2 pro Ethereum právě proráží svůj trendový kanál.

Ze současných hodnot MATIC podle něj může spadnout až o 54 % na hodnoty cca 0,4 – 0,5 USD.

Bluntz říká:

Tolik altcoinů nyní ztrácí opravdu dlouhou časovou strukturu. Například MATIC se zhroutil z 12měsíční medvědí vlajky a právě měl solidní uzavření pod ročním kanálem.

Osobně si začínám myslet, že věci jdou o něco níže, než mnozí předpovídají.

 

 

Další na řadě je Ethereum. Druhá největší kryptoměna podle kapitalizace má podobný scénář. I zde analytik vidí medvědí vlajku a jasné proražení vzestupného kanálu směrem dolů.

Pro Ethereum si však vyčíslil mnohem menší propad, který by podle grafu níže mohl potenciálně směřovat někam k 1 700 USD.

Opětovný test medvědí vlajky na ETH je hotový, myslím, že z toho brzy vypadne dno.

 

 

Do třetice je zde Binance Coin (BNB), utility token pro Binance Smart Chain. Bluntz jeho vývoj hodnotí jako silně bearish v páru s Bitcoinem.

BNB musí mít ze všech hlavních kryptoměn jeden z nejkrutějších sestupných trendů na svém páru vůči BTC, doslova pouze dolů, a to ani vzdáleně stranou jako ETH/BTC.

 

 

Toto byla bearish predikce počítající s výprodeji na nějméně třech velkých altcoinech. Jestli bude mít Bluntz pravdu se teprve ukáže.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Bitcoin nyní čeká parabolický růst, říká Credible, ale DonAlt varuje před zvýšeným rizikem velkého výprodeje

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *