Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Elliot Wainman: 100x zisky mohou čekat na Binance Smart Chainu: Seriál TNT

Krypto obchodník a influencer Elliot Wainman odhaluje svou metodu hledání dalších horkých altcoinových drahokamů. Jak mít to správné želízko v ohni, které má potenciál vyrazit na měsíc a přinést vám 100x zisky?

Minule v TNT: A když většina na sociálních médií říká: „Hej, je čas prodat, všechno se vynuluje!“ ve skutečnosti je čas na nákup...

Binance Smart Chain

Wainman říká svým 261 000 odběratelům, že všechny oči jsou v současné době upnuty na Binance Smart Chain (BSC). Důvodem jsou vysoké poplatky na přetíženém blockchainu Ethereum, které malým obchodníkům ztěžují až znemožňují využití sítě.

V podstatě říká, že když najdete aktivum, nebo skupinu aktiv, které jsou v hypu a prudce rostou, ale narážejí na tak zásadní problémy, že lide začínají upřednostňovat konkurenci, tak je dobré se porozhlédnout po alternativách a případně do nich zainvestovat dříve, než taktéž zaznamenají prudký růst. Něco na tom může být? Ano – ne?

Právě takovou alternativou by podle něj mohl být právě Binance Smart Chain (BSC), tedy ekosystém vyvinutý burzou Binance. Jeho problémem je nízká decentralizace, ale zato přináší podobné projekty, jako jsou DeFi protokoly na Ethereu, ale s menšími poplatky.

BNB

Elliot Wainman říká:

„Příběh dne, týdne, měsíce je samozřejmě Binance Coin (BNB) a ten je samozřejmě základním protokolem, který napájí hnutí Binance Smart Chain…

Právě teď se krypto stává virálním. Rozrůstá svou uživatelskou základnu, jako nikdy předtím. […] Existuje tak moc lidí, kteří potřebují to, co Binance nabízí, což je v podstatě prostředí kompatibilní s ETH virtuálním strojem (EVM) s nízkými poplatky, které umožňuje úžasný vývoj, ke kterému dochází na Ethereu, přenést na Binance a v zásadě bude levnější a snadněji použitelné.“

Mrkněte na ekvivalenty úspěšných projektů, které neškálují

Horkým tipem Elliota Wainmana na potenciálně ziskové altcoiny, je vyhledat alternativy úspěšných protokolů na Ethereu, které již existují, nebo teprve vznikají na BSC. Pochopitelně je třeba vzít do úvahy nemalé riziko, které případná investice na základě Wainmanova tušení skýtá. Dalším problémem je, že část uživatelů nemusí akceptovat fakt, že DeFi na BSC nejsou tak docela decentralizované. A konečně, existují další alternativy Etherea, než jen BSC. například Cardano slibuje již velmi brzy smart kontrakty na mainnetu, atd…

Takže… BSC není a do budoucna nebude jediné místo, kam si mohou jít nadšenci ozkoušet farmaření a pokust se něco sklidit. Může být zajímavé, si s touto myšlenkou trochu pohrát a neupínat se jen na jeden projekt.

Decentralizace je potřebná, ale nebuďme zaslepení jen jednou věcí: Názor bez servítek

Tržní kapitalizace Bitcoinu poprvé v historii překonala 1 bilion dolarů! Překoná BTC Google a stříbro?

Některým uživatelům burzy Binance zmizely zůstatky. Co se děje? „Funds are SAFU”

 

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *