Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Některým uživatelům burzy Binance zmizely zůstatky. Co se děje? „Funds are SAFU”

Burza Binance v pátek zaznamenává nějaké technické problémy, které vystrašily nkteré uživatele. Někteří zákazníci hlásí nulové zůstatky. Paradoxně ve stejnou dobu BNB parabolicky rostl.

Nevidím zůstatky na Binance! co se děje?

Krátce poté, co kryptokomunitu pohltila vlna eufórie z růstu ceny BNB, se vyskytly technické potíže na Binance. Binance coin je nyní top3 kryptoměnou po parabolickém růstu ceny. Útočí na 300 dolarů, je na svém cenovém ATH a burza PancakeSwap postavená na Binance Smart Chainu předběhla Uniswap v objemech obchodování.  Když v tom:

„Fondy jsou SAFU”

Na Twitteru se lidé ptají CZho a burzy Binance, co se dějě, a zda jde o hack, nebo jen technické problémy. Binance uvedla, že jde skutečně jen o technické problémy a prostředky zákazníků jsou v bezpečí. Burza uvádí:

„Jsme si vědomi problému, který uživatelům způsobuje nesprávné údaje o zůstatku. Pracujeme na tom. Omluváme se za nepříjemnosti. Ujišťujeme vás, že náš tým na tom pracuje. Děkujeme za trpělivost a příjměte omluvu za případné nepříjemnosti. […] Výběry jsou také dočasně pozastaveny. Ujišťujeme vás, že prostředky jsou #SAFU a omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.”

Technický problém

CEO Binance Changpeng Zhao, známý jako CZ, doplnil, že jde o problém na straně poskytovatele Amazon Web Services. Uvádí:

„Existuje problém s AWS, který ovlivňuje více burz. #Binance se ztěžka drží, ale má malý problém se synchronizací vyvážení mezipaměti pro malý počet uživatelů. Děláme na tom.”

Závěr

Burza Binance zaznamenala nějaké technické problémy zrovna v době, kdy její kryptoměna BNB dosahuje po masivní pumpě ATH a zaujímá 3. místo v žebříčku kryptoměn dle třržní kapitalizace. Ačkoli někteří uživatelé nevidí své zůstatky, prostředky jsou údajně „safu,” což je známá průpovídka zakladatele Binance značící, že se uživatelé nemusí o své prostředky bát. Přesto stojí za připomenutí, že se za bezpečnější způsob hodlování považuje hardwarová peněženka, kterou by hodleři měli před centralizovanými burzami preferovat.

 

Cosmos vydal aktualizaci Stargate: Cesta pro interoperabilní aplikace DeFi je volná a těží z toho i BNB

YouTuber lituje, že utratil 37 BTC za dvě ojeté Hondy. Kdyby hodloval, dnes by měl asi 1,9 mil. USD

Největší správce aktiv na světě BlackRock se zajímá o Bitcoin; Další investice MicroStrategy a kanadské ETF: Příběhy týdne

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *