Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Grayscale si přes víkend nakumulovala Bitcoin a altcoiny za 3,1 miliardy dolarů

Společnost Grayscale provozující největší kryptoměnový fond nakumulovala o víkendu kryptoměny za více než tři miliardy dolarů.

Grayscale si nakumulovala krypto za 3,1 mld. $

Největší kryptoměnový fond získal o víkendu digitální aktiva v hodnotě 3,1 miliardy dolarů. Společnost Grayscale nakumulovala další bitcoiny a vybrané altcoiny, zatímco se Bitcoin postupně připravoval na další pokus o proražení rezistence v okolí 60 tisíc USD / BTC.

Grayscale, společnost přidružená k Digital Currency Group Barryho Silberta, nakoupila za jediný den pozoruhodné množství kryptoměn. Celkem se jednalo o 3,1 mld. USD v bitcoinech, etherech a dalších altcoinech. 29. března tak dle svého prohlášení na Twitteru držela společnost Grayscale v kryptoměnách úctyhodných 44,1 miliard dolarů.

13 kryptoměn

Investiční Gigant světa kryptoměn Grayscale dosud nakumuloval 13 různých kryptoměn. Největší část dosud tvoří Bitcoin, ale najdete zde také Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash a řadu dalších altcoinů. Zatím zde však nenajdete aktuálně 3 největší kryptoměny (kromě stablecoinů) hned po BTC a ETH – Binance Coin, Cardano a Polkadot.

Aktiva fondu zdá se spíše následují stav trhu před několika měsíci až lety, kdy tyto tři altcoiny v top10 nebyly, zatímco se zde pyšnil BCH, který mezitím z první desítky vypadl na aktuálně 14. pozici dle CMC.

Žádná ADA?

Na Twitteru se střetli příznivci Etherea a Cardana, když se jeden uživatel zeptal, zda ho oči nešálí, že zde nevidí Cardano, které společnost nedávno přidala. Na to se mu dostalo odpovědi jiného nadšence, který opáčil, zda nešálí oči jej, protože nevidí na Cardanu smart kontrakty a celé to korunovala další pichlavá protiotázka ve stejném duchu ohledně termínu stakingu na mainnetu Etherea.

Dnes již poměrně zažitý způsob oznamování různých oficiálních informací na sociálí síti Twitter někdy vede ke komickým dialogům…

Další zvýšení

Update: Během přípravy tohoto článku Grayscale oznámila nový stav svých kryptofondů. Společnost nakumulovala kryptoměny v aktuální celkové hodnotě 38,1 miliard dolarů. Cardano zde zatím stále chybí, ale jen před dvěma týdny byly přidány fondy:

  • Grayscale® Basic Attention Token Trust,
  • Grayscale® Chainlink Trust,
  • Grayscale® Decentraland Trust,
  • Grayscale® Filecoin Trust,
  • Grayscale® Livepeer Trust.

 

 

Bitcoin opět zamířil k 60 000 $ a jeho dominance klesla pod 60 %! Začala altseason?

Kryptonadšenec si upravil starý Game Boy pro těžbu bitcoinů

Visa umožňuje svým partnerům vypořádat fiat transakce v kryptoměně

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *