Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Hodler dnes slaví 2. narozeniny! Pár slov k tomu

Znáte mě pod pseudonymem Kytka a KryptoHodlera jsem před dvěma lety založil proto, že bylo potřeba vyvážit fakt, že všechny ostatní weby o kryptoměnách byly (a mnohé stále jsou) dost silně zaměřené na trading.

Pár slov k tomu

hodl, hodlovat, hodluje, warren, kytara, vtip,Kryptoměny jsem neviděl jen jako obchodní artikl s vysokou volatilitou a chtěl jsem vytvořit místo pro ty, kteří to vidí stejně. Hodlery a dlouhodobé investory denní analýzy mohou mást, zejména nováčky, a já jsem chtěl vytvořit místo, kde můžete být jako doma. Šlo mi současně o články, které jsou nejen zajímavé a nepapouškují bezhlavě zahraniční zprávy, ale sledují také dlouhodobý kontext a vzájemné souvislosti.

 

Hodler 3. března 2021 slaví 2. narozeniny

Je už sice zvykem všemožně podpořit některé krypto youtubery, ale my redaktoři a kryptoweby zatím na růžích ustláno nemáme, zejmén a pokud jsme se rozhodli nenabízet placené analýzy a podobně. O to větší dík patří všem z vás, kteří nás podpořili, a nemuselo jít nutně o zaslání dobrovolného daru na naši bitcoinovou adresu, ale také všechny povzbudivé komentáře, poděkování za článek, sdílení a lajky, díky kterým algoritmy náš obsah nabízejí dalším lidem.

Děkujeme za podporu

KryptoHodler na začátku své cesty od části komunity sklidil poměrně dost silný hejt, který jsme nečekali a neuměli si jej vysvětlit. Těžko říct, zda to bylo kvůli tehdejšímu downtrendu (březen 2019 a BTC za necelých 3 900 USD), nebo z jiných důvodů, ale faktem je, že čím víc jsme se snažili vyhovět a tvořit kvalitní obsah, tím více jsme pak byli frustrovaní z reakcí.

Naučili jsme se však přes to přenést a smířit se s tím, že náš obsah nejspíš docení jen lidé, kterým dává smysl dlouhodobý HODL. Rozhodně se však nevzdáváme a neustále usilujeme o kvalitní články, které přinášejí zajímavé zprávy, ale i materiály pro samostudium. Velmi nás těší, že si náš web našel své příznivce a všem vám moc děkujeme. Jen od začátku roku 2021 se množství návštěvníků Hodlera zvýšilo několikanásobně a za to patří velký dík vám všem.

Závěr

První český hodlerský web oslavil 2 roky své existence. Vaše podpora a přízeň nám pomohla dojít až sem a toho si ceníme. Po dvou letech společně zažíváme bull market a Bitcoin na 50 tisících dolarů a naše cesta pokračuje…

 

Proč někdo hodluje tak, že nikdy neprodá svůj Bitcoin?

Platí výrok myšlením k bohatství na úrovni celé společnosti?

Myslete na to, že si časem projdete bear marketem: Pro nováčky – Co je medvědí trh u Bitcoinu

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *