Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Institucionální fond Grayscale Large Cap Fund (GDLC) je nyní registrován u SEC

Gigant v poskytování správy digitálních aktviv pro akreditované investory Grayscale dostal schválení americké komise pro cenné papíry (SEC) pro svůj institucionální fond obsahující Bitcoin, Ethereum, Cardano a další altcoiny.

Grayscale Large Cap Fund (GDLC) je registrován u SEC

  • Společnost Grayscale obdržela souhlas se spuštěním svého fondu Large Cap Fund (GDLC) jako společnosti poskytující hlášení SEC na základě žádosti o registraci z května.
  • Toto je třetí fond digitálních aktiv
    společnosti Grayscale, který se stal společností poskytující hlášení SEC. Připojil se k fondům Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) a Ethereum Trust (ETHE). 
  • GDLC k 9. červenci obsahoval 67,49 % Bitcoinu (BTC), 25,35 % Etherea (ETH), 4,30 % Cardana (ADA), 1,03 % Bitcoinu Cash (BCH), 0,96 % Litecoinu (LTC) a 0,87 % Chainlinku (LINK).
  • Po schválení bude muset fond Large Cap Fund začít s podáváním čtvrtletních (10 Q) a výročních zpráv (10 K), společně s poskytováním dalších informací a plněním požadavků, spolu s dříve registrovanými fondy GBTC a ETHE.
  • Kvalifikovaným investorům, kteří si zakoupili akcie tohoto kryptoměnového fondu, se sníží požadovaná doba držení z 12 měsíců na šest měsíců podle pravidla 144 zákona o cenných papírech z roku 1933.
  • Grayscale dále oznámila, že podala tři další registrační prohlášení na formuláři 10 na SEC, a to pro fondy Grayscale Bitcoin Cash Trust, Grayscale Ethereum Classic Trust a Grayscale Litecoin Trust.

Craig Salm, viceprezident pro právní oddělení společnosti Grayscale, poskytl vyjádření k novince. Uvedl, že  tento krok poskytne investorům vysokou úroveň transparentnosti a důvěry v Grayscale Large Cap Fund.

Držíme naše produkty na vyšší úrovni, protože to je to, co investoři chtějí a co si myslíme, že si zaslouží. Události, jako je [Large Cap] Fund, který se stal naší třetí společností reportující SEC, a další podání Form 10, signalizují, že existuje trvalý zájem investorů o získání expozice v rostoucímu ekosystému digitální měny v rámci stávajících regulačních rámců a že regulační orgány se i nadále angažují s účastníky trhu ve třídě aktiv.“

 

Thajská SEC zakázala NFT, burzovní kryptoměny a meme coiny

SEC podává žalobu na bývalé propagátory Ponzi schéma Bitconnect

SEC komisařka Hester “Kryptomáma” Peirce: Doufám, že SEC přijme další kroky k zajištění větší regulační jasnosti

Denně odtéká 2 000 BTC z centralizovaných krypto burz!

Bylo zahájeno tažení proti přístupovým bodům do kryptoměny, říká veteránka z Wall Street

Cenovka Bitcoinu se stabilizuje kolem 100násobku unce zlata, míní top analytik Bloombergu

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *