Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

On-Chain Data naznačují, že Bitcoin vyletí na 157 000 $ po konsolidaci: Willy Woo

Willy Woo, ale i další on-chain analytici hovoří o variantě, že bull market neskončil a Bitcoin se po fázi konsolidace vydá cenově směrem nahoru. Analytik hovoří o šestimístném čísle na cenovce BTC.

Bitcoin se chystá vystřelit

Populární on-chain analytik Willy Woo říká, že Bitcoin je připraven zasáhnout šestimístné cenové rozpětí, jakmile konsolidace skončí. To se mimochodem podle on-chain analytika Williama Clemente má stát již brzy, což odhaduje na základě indexu volatility Bitcoinu, který se chystá vystřelit. S tím by se měla prudce změnit i cena Bitcoinu, přičemž Clemente se přiklání spíše k výstřelu směrem nahoru. Clemente doslova uvedl, že: „Retail už několik týdnů těžce nakupuje,” přičemž se k němu v posledních dnech přidaly také velryby, kterých se za poslední týden “narodilo” 17.

Akumulaci potvrzují také data společnosti Glassnode, která uvedla, že denně odtéká 2 000 BTC z centralizovaných krypto burz. I tyto indikátory vedou on-chain analytiky k bullish výrokům. Woo pak v novém rozhovoru s bitcoinovým býkem Anthonym Pomplianem říká, že je na základě údajů z bitcoinového blockchainu přesvědčen, že je jen otázkou času, než přední kryptoměna zahájí další fázi svého býčího trhu.

Toto je býčí trh. O tom není pochyb. Máme rentgenové vidění toho, co dělají investoři, a je to býčí, zatímco cena klesá dolů. Myslím, že další významná událost je, když fundamenty stlačují cenovou akci a my se vymaníme z toho, co bych nazval znovu akumulačním pásmem uprostřed býčího trhu.“

Půjde na statisíce dolarů

Podle Willyho Woo jeho špičkový model signalizuje nový cenový cíl pro Bitcoin. Tento target se nalézá na přibližně pětinásobku současné ceny 157 000 dolarů. Uvádí však, že jakmile Bitcoin obnoví svůj býčí trend, očekává, že model tento cenový cíl ve skutečnosti zvýší.

Pokud se vymáčkneme z tohoto akumulačního pásma, jak očekávám, řekl bych, že začneme postupovat směrem nahoru do rozmezí 250 000 až 350 000 $. Zní to teď trochu směšně, ale to říká model.“

TIP: Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

Závěr

On-chain data jsou nyní velmi pozitivní a naznačují nám možný růst ceny Bitcoinu na nová maxima. Willy Woo a další analytici se shodují, že nás již brzy čeká prudký pohyb a Woo hovoří o ceně v řádech stovek tisíc dolarů za jednotku digitálního zlata. Sám však dodává:

Nepředpovídám, čekám na nějakou událost na konci roku. Spíš rád používám on-chain jako mapu, abych se pokusil pochopit, co přesně se na trhu děje. Netuším, co se stane ve čtvrtém čtvrtletí.“

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

Denně odtéká 2 000 BTC z centralizovaných krypto burz!

Riziko hlubších výprodejů Bitcoinu se snížilo, říká analytická společnost Santiment

Karty Visa zpracovaly kryptoplatby za více než 1 miliardu USD v první polovině roku 2021

Cenovka Bitcoinu se stabilizuje kolem 100násobku unce zlata, míní top analytik Bloombergu

Institucionální fond Grayscale Large Cap Fund (GDLC) je nyní registrován u SEC

Bylo zahájeno tažení proti přístupovým bodům do kryptoměny, říká veteránka z Wall Street

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *