Soudce vynadal žalobcům, že mu nabídli lekci základů kryptoměn, v probíhající kauze BitMEX

NEWS, bitmex, vyšetřování, detektiv, komisař, Clusoe, vyšetřovat, kryptoburza, kryptoměny

komisař Clusoe, komise vede vyšetřování proti bitmex kryptoburze

K poněkud komické situaci došlo v probíhajícím soudním tažení proti kryptoburze BitMEX. Soudce kalifornského okresního soudu byl rozčarován návrhem žaloby, že si má rozšířit své vzdělání v oblasti kryptoměn.

Kauza BitMEX pokračuje neúspěchem v pokusu o vzdělání soudu

 • Soudce William H. Orrick odmítl návrh žalobců, jehož předmětem byl výukový program o základech kryptoměny.“
 • Na návrh společnosti Bitcoin Manipulation Abatement LLC (BMA) odpověděl jednostránkovým rozhodnutím v úterý, přičemž naznačil, že nabídka „nebyla dobře přijata.“
 • Žaloba BitMEXu ze strany BMA byla poprvé podána v květnu 2020, pouhé týdny poté, co firma podala žalobu na Ripple a FTX . Žaloba proti BitMEXu je nyní ve své čtvrté iteraci.
 • BMA tvrdí, že společnost BitMEX prováděla vydírání, praní špinavých peněz a podvody.
 • Dřívější mateřská společnost BitMEXu, HDR Global Trading Limited, a vedení společnosti – Arthur Hayes, Ben Delo a Samuel Reed – úmyslně navrhli burzu tak, aby „se zapojila, napomáhala, podporovala, naváděla, radila, přiměla nebo obstarala nesčetné množství nezákonné činnosti,“ tvrdí žalobci.
 • Předchozí verze žaloby byla zamítnuta v březnu.
 • Americké ministerstvo spravedlnosti obvinilo Dela, Hayese, Reeda a šéfa pro rozvoj podnikání Gregory Dwyera z praní špinavých peněz a účasti na dalších nelegálních transakcích a dalších zločinů v říjnu 2020.
 • Reed byl zatčen ve stejném měsíci, zatímco Delo a Hayes se dobrovolně vzdali úřadům v březnu a dubnu, než byli propuštěni na kauci. Trojice bude čelit soudu v březnu 2022, přičemž Dwyer zůstane na svobodě.
 • První komickou situací v kauze s vážnými obviněními pro BitMEX byly údajné výroky jednoho z obžalovaných spojené s kokosovými ořechy.
  Advertisement

Navrhovatelé věří, že výukový program o kryptoměně bude pro soud přínosem. Myslím, že ne,“ napsal soudce Orrick a dodal, že žalobci by se „měli zaměřit na daný úkol – přesvědčit mě, že uvedli věrohodný nárok.“

Majitelé burzy BitMEX čelí vážné obžalobě, která je bude stát víc než „kokosové ořechy;” Bittrex je vítán na Bermudách: Příběhy týdne

Arthur Hayes z BitMEXu se po 6 měsících vzdává na Havaji. Zaplatil kauci 10 mil. dolarů

„Je to Ripple, XRP, nebo psí hovno?” Šéf Bitmexu komentuje nový obchodní pár

Institucionální fond Grayscale Large Cap Fund (GDLC) je nyní registrován u SEC

Denně odtéká 2 000 BTC z centralizovaných krypto burz!

Bylo zahájeno tažení proti přístupovým bodům do kryptoměny, říká veteránka z Wall Street

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.