Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptohodler slaví 9 měsíců! Stále je na čem pracovat

Milí čtenáři, dnes je to přesně 9 měsíců od chvíle, kdy jsme spustili náš web a vydali první článek. Kryptohodler slaví, ale stále je na čem pracovat.

Kryptohodler má stále co zlepšovat

Stále je co zlepšovat, stále je co slavit. Kryptohodler je web nejen pro hodlery, ale pro všechny lidi, kteří se zajímají o kryptoměny. Děláme to pro vás, děláme to pro rozvoj československé kryptokomunity a povědomí veřejnosti o kryptoměnách.

Společně rosteme, společně padáme. Možná všichni uspějeme a HODL bude úspěšný, možná ne. HODL je otázkou času. Hodler potřebuje hlavně trpělivost a pevnou vůli. Čas je důležitý faktor a pokud jsme se rozhodli správně, je čas našim přítelem a hraje pro nás.

Proto ho máme rádi a to je asi i důvod, proč pravidelně vychází Měsíc s Hodlerem. Kryptohodler je tu pro vás 9 měsíců a rozhodně nekončíme!

Děkujeme, že jste s námi!

Děláme to pro vás. Jste s námi, protože chcete být informovaní, mít přehled o novinkách a vědět víc. Pravidelným čtením článků z kryptosvěta se nám všem rozšiřuje všeobecné povědomí o kryptoměnách. Stále je na čem pracovat a jistě bychom to mohli dělat ještě lépe a pravda je, že již nyní jsme celou řadu věcí zlepšili.

Část lidí v kryptosvětě asi nikdy nebudou spokojení. My ostatní se raději zaměřme na sebe, na své investice, na své dovednosti, na svou vlastní přítomnost a budoucnost. Máme společné zájmy, zajímají nás kryptoměny a pravda je, že pokud se kryptoměnám bude dařit, bude se dařit i nám a našim investicím. Všichni za jednoho, jeden za všechny!

Co můžeme zlepšit

  1. Vždy jsme byli otevřeni návrhům na zlepšení a platí, že pokud máte návrh, jak se Kryptohodler může zlepšit, rádi si poslechneme / přečteme váš názor. Chcete li nám pomoct, zapojte se do diskuze.
  2. Kryptohodler je komunitní web a jako takoví dáme rádi možnost i vám, napsat pro ostatní článek. Pošlete nám svůj příspěvek a my ho vydáme. Můžete se pak svým dílkem pochlubit přátelům…
  3. Jsme otevřeni spolupráci a pokud vlastníte web, nebo pokud točíte videa o kryptoměnách a máte nápad, jak bychom mohli spolupracovat, určitě neváhejte a hned nám napište.

Závěr

Děkujeme každému z vás za projevenou přízeň. Věříme, že všichni společně dokážeme víc, než každý zvlášť. Proto je u nás vítán každý, koho zajímají kryptoměny. Všechny vás rádi přivítáme v naší komunitě na Facebooku, kde preferujeme slušnost a vzájemný respekt. Každý z vás je vítán na našem webu, kde pro vás na denní bázi zpracováváme zprávy a novinky, a samozřejmě také edukativní články a zajímavosti ze světa kryptoměn. Možná se Bitcoin ještě nedostal na nové ATH, ale společně již 9 měsíců pravidelně cestujeme na měsíc s Hodlerem.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

PlanB: Model naznačuje, že 100 tisíc USD / BTC pravděpodobně nastane mezi lety 2020 a 2023

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *