Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoměny mají nyní Radu pro inovace! Mezi členy patří Coinbase, Fidelity a Square

6. dubna zahájila svou činnost kryptoměnová Rada pro inovace (Crypto Council for Innovation – CCI). Její misí je pomoct uskutečnit transformaci, kterou slibují kryptoměny.

Vznik krypto Rady pro inovace

CCI je nová aliance lídrů krypto průmyslu, která bude podporovat vlády a instituce po celém světě informováním a podporou odpovědné veřejné politiky související s kryptoměnou. Kromě lobování má vzdělávat veřejnost o potenciálu kryptoměny vytvářet pozitivní změny. Svol ji Paradigm a členské organizace zahrnují  CoinbaseFidelity Digital AssetsSquare Inc.

„Víme, že kryptoměna má nesmírný příslib pro urychlení ekonomického růstu a vytváření pracovních míst, zlepšení finančního začlenění a přístupu a zlepšení soukromí a bezpečnosti – a tento příslib překračuje hranice. Proto pomůžeme tvůrcům politik, regulačním orgánům a jednotlivcům kdekoli na světě pochopit výhody kryptoměny,“ uvedl Gus Coldebella, hlavní politický ředitel společnosti Paradigm a jeden z organizátorů CCI.

Dočkáme se pozitivní regulace?

Kryptokomunita se setkává s nepochopením krypta ze strany tvůrců politik. To v lepším případě vede k ponechání kryptosektoru v jakési bezregulační zóně, kde se může jakž takž vyvíjet, a v horším případě pak dochází k zákonům a regulacím potlačujícím potenciál a inovace, které krypto může přinést.

Coldebella uvedl:

„Tato práce bude vyžadovat sdílení poznatků a analýz o kryptoměnách a zároveň napraví mylné představy, které nevyhnutelně doprovázejí novou transformační technologii. Vzděláváním [politických] lídrů v oblasti kryptoměny jim můžeme pomoci  k účasti v krypto ekosystému ve prospěch jejich občanů, komunit a rodin.“

Potenciál a inovace

CCI je aliance lídrů v krypto průmyslu, kterou svolala Paradigm, investiční firma zaměřená na kryptoměny. Posláním CCI je globálně demonstrovat transformační příslib kryptoměny a pomáhat tvůrcům politik, regulačním orgánům a lidem z celého světa porozumět schopnosti kryptoměny

stimulovat ekonomický růst a vytvářet pracovní místa, zlepšovat finanční začlenění a přístup a zlepšovat osobní soukromí a národní bezpečnost.

Paradigm je přední investiční společnost zaměřená na kryptoměny se sídlem v San Francisku, založená v roce 2018. Paradigm je založeno na přesvědčení, že krypto má potenciál přinést lidem po celém světě větší svobodu, samostatnost a ekonomický přínos, a podporuje tuto víru prostřednictvím investic do zakladatelů a projektů, které posílají krypto ekosystém vpřed.

TIP: BlockFi recenze: Vydělávejte úroky ze své kryptoměny zatímco spíte

Závěr

Vznikla lobbistická aliance, která bude v USA i po celém světě usilovat o zvýšení pochopení kryptoměn. Členové si od tohoto úsilí slibují prospěšné regulace a dosažení přínosů a naplnění potenciálu inovace, který krypto nabízí.

O možnostech, jak vydělat peníze na kryptoměnách. Nejdřív vás ale naučíme, co je vlastně kryptoměna! (akt. 2023)

Cena XRP prudce vyskočila na 3leté maximum! Nyní útočí na 1 USD a má kapku fundamentu

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *