Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Těchto 5 malých altcoinů čeká výstřel podle radaru Santiment: Seriál TNT

Připomene nám tato pětice podezřelých Pět malých prasátek a případ Hercula Poirota v knize Agathy Christie, nebo skončí fiaskem jako Arnold Rimmer z Červeného trpasíla u důstojnickcýh zkoušek. Vydali jsme Rimmerovu ruku, nebo skutečně analytici Santiment mají eso v rukávu?

Udržíme li se v bull marketu, některé altcoiny budou nadále pumpovat vzhůru. Mnozí obchodníci sdílejí své žhavé kandidáty na největší trháky sezóny. Který z nich bude úspěšný a kdo míří mimo terč? V seriálu Tuna nových tipů (TNT) zveřejníme žhavé tipy analytiků a vy můžete sledovat, zda je kryptomarket raketově vyzdvihne až do nebe, nebo jen rozpráší do vesmíru.

“5 malých prasátek” a Santiment

Máme tu žhavé kandidáty na hlavní podezřelé ze zločinu podhodnocené ceny. Tyto altcoiny má čekat výstřel až někam na měsíc. Na radaru jsou vidět jen velmi slabě, ale to by se již brzy mělo změnit. Analytici společnosti Santimetn říkají, že je objevili proto, že dohlíží na počet nových adres vytvářených pro každou kryptoměnu plus jejich aktivitu ve srovnání s počtem vkladů na burzách.

Právě nyní si museli nějaké příznaky 5 malých altcoinů vyložit pouze jako bullish signály. Jednalo se o zvýšený počet nových adres a zvýšené množství aktivity a zároveň s tím došlo ke snížení množství vkladů na burzách. Jinými slovy – to the moon!

“Když se aktivní adresy u kryptoměny v průběhu času pohybují nahoru, zatímco aktivní vklady se pohybují dolů, je to spolehlivý údaj o tom, že token vidí rostoucí užitečnost bez přesunu prostředků na burzy a potenciálního výprodeje. Jinými slovy, jedná se o velmi býčí vzorec, který naši profesionální obchodníci často hledají.“

Kdo doprovodí Ethereum?

Již dříve Santiment použil své zkušené detektivní metody k predikci růstu Etherea. Nyní Ethereum zaznamenalo nová maxima, než jeho cenu posadil menší propad BTC zpět na hranici 2 tisíc dolarů. Kdo se přidá k Ethereu a již brzy zaznamená ohlédnutí za raketou? Analytici uvedli:

„Aktualizací naší předchozí aktualizace Ethereum nyní vyletělo na DALŠÍ nové historické maximum 2 143 $. Naše data ETH poskytují příklad 101 učebnice [základy], proč:

  • Rostoucí denní nově vytvořené adresy.
  • Rostoucí aktivita adres.
  • Odmítnutí vkladů na burzy.”

Stejná data pak podle Santimentu ukazují, že hlavními podezřelými na raketový růst jsou:

  • Decentraland (MANA),
  • Sentivate (SNTVT),
  • Enjin Coin (ENJ),
  • Polygon (MATIC),
  • Skale (SKL).

Může podle vás Santiment s těmito tipy vyřešit případ, nebo šlo jen o další ukázku detektivní fikce? Ukáže se již brzy na kryptomarketu

 

Disclaimer
Článek slouží k pobavení. KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

 

Kryptoměny mají nyní Radu pro inovace! Mezi členy patří Coinbase, Fidelity a Square

O možnostech, jak vydělat peníze na kryptoměnách. Nejdřív vás ale naučíme, co je vlastně kryptoměna! (akt. 2023)

Cena XRP prudce vyskočila na 3leté maximum! Nyní útočí na 1 USD a má kapku fundamentu

Facebook zaznamenal další katastrofální únik dat. Unikly údaje z účtů půl miliardy lidí na sociální síti

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *