Pátek, 12 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Ledger: Uživatelé nyní můžou své hardwarové peněženky připojit k decentralizované burze DeversiFi DEX

Společnost Ledger, která vyrábí hardwarové peněženky, vstoupila do světa decentralizovaných financí (DeFi). Uživatelé mohou nyní připojit svá zařízení k decentralizované burze DeversiFi (DEX). Tato integrace katapultovala Ledger mezi první výrobce hardwarových peněženek, kteří vstoupili do prostoru DeFi.

Hardwarové peněženky Ledger podporují DEX

Novinka pro uživatele jedné z nejoblíbenějších kryptoměnoých peněženek znamená, že mají nyní možnost obchodovat s kryptoměnami, potvrzovat transakce a podepisovat zprávy přímo ze svých zařízení. Obchodování na decentralizované burze prostřednictvím Ledgeru jim umožní, zachovat si kontrolu nad svými soukromými klíči.

Narozdíl od běžných burz jsou decentralizované burzy považovány za spolehlivější a bezpečnější. Jeden z hlavních rozdílů spočívá v tom, že zatímco na Coinbase, Binance, KuCoin a dalších běžných kryptoburzách vkládáte krypto na burzu, která ho uschovává, což láká hackery, na DEX obchodujete přímo a po celou dobu si ponecháváte své kryptoměny pěkně u sebe. Nicméně, stále nejsou příliš rozšířené, snad kvůli méně přívětivému uživatelskému prostředí. V důsledku toho zde dosud není taková likvidita, jako na nejznámějších burzách.

Ledger však uvádí, že uživatelé hardwarové peněženky Ledger Nano získají přístup k „okamžitému vypořádání“ a „hluboké likviditě.“ Na otázku, jak toho chtějí dosáhnout, uvádí zástupce Ledgeru toto: „V příštích měsících bude Ledger uvádět nové funkce, jako je nákup a výměna, které budou k dispozici každému, kdo má Nano, bez ohledu na to, kde obchodují. Různé mince mají na každé burze různé likvidity – nutně nepovažujeme likviditu DEX za problém.“

Co je DeversiFi 2.0

Společnost DeversiFi na svém blogu uvádí, že nedávno uvedli na trh DeversiFi 2.0 . Jde o vysokorychlostní burzu, která údajně umožňuje 9 000+ transakcí za sekundu, a to při samostatné správě kryptoaktiv uživateli. Je postavena jako aplikace na blockchainu Etherea a tvůrci se těší z velkého ohlasu v kryptokomunitě. O svém výtvoru uvádí: Obchodníci mohou poprvé využít všech výhod, které by očekávali od staré velké centralizované burzy, ale bez rizik spojených s burzou nebo protistranou.”

Tip: Graf, který musíte znát, pokud chcete porozumět cyklům Bitcoinu

Závěr

Uživatelé hardwarové peněženky Ledger mají možnost prostřednictvím svých zařízení obchodovat na decentralizované burze. Tímto krokem došlo ke spojení výrobků jednoho z předních výrobců kryptopeněženek se světem decentralizovaných financí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *