Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Miliardář Mike Novogratz předpovídá růst Bitcoinu a Etherea: Krypto bylo stvořeno právě pro tento okamžik

Generální ředitel společnosti Galaxy Digital Mike Novogratz sdílí své býčí naladění na kryptoměny uprostřed oživení na krypto trzích.

 

Největší americký elektronický burzovní trh Nasdaq spustí službu úschovy kryptoměn do konce 2. čtvrtletí

 

Novogratz říká, že „trh vypadá silně“ a ceny kryptoměn v následujících měsících pravděpodobně porostou. Podle miliardáře jsou retailoví obchodníci tahounem rally a nejlepší investicí jsou Bitcoin a Ethereum.

Uvedl:

Bitcoin a Ethereum byly nejlepšími investicemi s ohledem na riziko v průběhu dvou, tří, čtyř let, letos od začátku roku a retail to chápe.

Byl to jejich způsob, jak se účastnit finančních trhů, nebo jeden z jejich způsobů, a hodně cenového zhodnocení pochází z retailu. Nesledujeme to přímo, protože neděláme přímo retail, ale děláme hodně Business-to-Business-to-Consumers, a tak to vidíme prostřednictvím našich protistran.

Ale trh je silný, a když se na něj podívám technicky na grafech, měli jsme velké týdenní uzávěrky. Překvapuje mě, že to říkám vzhledem k tomu, jaký byl můj mindset koncem prosince, ale nepřekvapilo by mě, kdybychom byli za tři, šest, či devět měsíců podstatně výše.

Šéf Galaxy Digital uvádí, že právě nyní, uprostřed bankovní krize a vysoké inflace, kryptoaktiva najdou svůj pravý účel. Je to jejich chvíle, říká:

Toto je okamžik kryptoměn. Krypto bylo v mnoha ohledech vytvořeno pro tento okamžik, že? Satoshi Nakamoto se v roce 2009 obával rozpadu starého finančního systému. Obával se populismu infikujícího naši politiku, neustálého tisku fiat měn a znehodnocování peněz, a vytvořil bitcoiny.

Bitcoin byl skutečně prvním decentralizovaným uchovatelem hodnoty nebo peněz, který pak dal vzniknout celému tomuto odvětví decentralizované revoluce.

Tady není nic jako bankovní krize ve Spojených státech, kde je jeden den Silicon Valley Bank zdravá a o tři dny později je mimo provoz, kde je Signature Bank v New Yorku klíčovou součástí infrastruktury pro právníky v Americe, pro kryptoměny, pro nemovitosti a o týden později je mimo provoz, aby vám připomněla, že náš systém je křehký.

Byli jsme v dluhových orgiích, doslova jsme se hltali levnými penězi už roky, po roce 2008, a vytvořili jsme si v této zemi takový dluh v poměru k HDP, který může být neudržitelný.

 

Tip: Bývalý bývalý technologický ředitel Coinbase Balaji Srinivasan se vsadil o 2 miliony dolarů, že dolar zachvátí hyperinflace.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Herní gigant Sony patentuje technologii pro převody NFT mezi konzolemi PlayStation a dalšími zařízeními

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *