Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Největší krach ve světové historii se blíží, kupujte zlato, stříbro a Bitcoin: Kiyosaki

Robert Kiyosaki opět propaguje nákup zlata, stříba a Bitcoinu jako zajištění proti inflaci a ekonomickým problémům, které podle jeho názoru nastanou a budou tvrdší než kdy dřív. Měli byste se připravit?

Kupujte zlato, stříbro a Bitcoin

Kiyosakiho asi není třeba nikomu dlouze představovat. Je oblíbeným autorem knih zaměřených na finanční gramotnost mnoha čtenářů a dokonce i jeho odpůrci jsou nuceni přiznat, že má alespoň v části věcí pravdu. Přinejmenším povzbuzuje lidi v tom, aby se svými financemi něco dělali a snažili se učit, jak dosáhnout finanční nezávislosti a bohatství na základě reálných podmínek v ekonomice a legislativě. V sedmdesátičtyřech letech je stále velmi aktivní a ačkoli by si mohl užívat zaslouženého odpočinku, nepřestává se vzdělávat i díky svým rozhovorům na youtube.

  • Autor knihy Bohatý táta, chudý táta nyní říká, že očekává globální propad na finančních trzích, přičemž zlato, stříbro a bitcoiny jsou na jeho seznamu aktiv.
  • Podle Kiyosakiho dojde k největšímu propadu ve světové historii.
  • Známý autor několikrát vyjádřil své obavy týkající se současných finančních trhů a znovu opakuje své přesvědčení, že trhy by mohly v budoucnu zaznamenat obrovský propad.
  • “Největší bublina ve světových dějinách stále větší. Největší krach ve světové historii přichází,” uvedl finanční motivátor a dodává, že doporučuje se na tuto událost připravit.

TIP: Jak se nezbláznit z kryptoměn a nebýt obětí bitcoinové horečky?

Nejlepší čas

„Nejlepší čas na přípravu na krach je před krachem Nastává největší krach ve světové historii. Dobrou zprávou je, že nejlepší čas na zbohatnutí je během krize. Špatnou zprávou je, že příští krize bude dlouhá. Získejte více zlata, stříbra a bitcoinů, dokud můžete. Opatrujte se.”

Kiyosaki stále čeká na nákupní zónu 24 tisíc dolarů za BTC. Podle jeho názoru bude tato úroveň dobrou příležitostí pro vstup a Bitcoin tam podle něj dojde. Mezi řádky však zaznívá jiná zpráva, není to o tom, nakoupit co nejvíce bitcoinů a zlata nyní, jak se z jeho výrok může na první pohled zdát, ale nakoupit v době, kdy bude krize řádit. Pokud si již FED a další centrální banky a vlády po celém světě vystřílely zásobníky, možná nedokážou zastavit to, co se podle Kiyosakiho blíží.

Zažili jsme březnový výplach v roce 2020, když přišel Covid, a byla to taková ochutnávka toho, co by se mohlo stát. Jak víte, padalo úplně vše – akcie, zlato, kryptoměny… – a na trhu bylo množství příležitostí pro vstup. Zda se však podobná situace v blízké době zopakuje nelze předpovídat, byť Kiyosaki říká, že ano, a bude podle něj dlouhá a bolestivá.

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

Robert Kiyosaki: Nikdy byste neměli říkat „To si nemohu dovolit!“ [Rady o penězích]

Robert Kiyosaki bude nakupovat Bitcoin, pokud klesne na 27 tisíc dolarů

Robert Kiyosaki: Zlato a stříbro jsou peníze od Boha a Bitcoin leží mimo systém

Institucionální poptávka po bitcoinech a etherech se zpomaluje: Glassnode

Craig Wright vyhrál právní spor – Bitcoin.org musí odstranit Bitcoin Whitepaper

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *