Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Německá banka Dwpbank nabídne obchodování s bitcoiny a kryptoúčty 1200 přidruženým bankám na nové platformě

Zpracovatel cenných papírů Deutsche WertpapierService Bank poskytne svým přidruženým společnostem nově také digitální aktiva.

 

Bitcoin se chystá všechny věděsit velkým pohybem! Co přesně má na mysli analytik Benjamin Cowen?

 

Deutsche WertpapierService Bank (Dwpbank), která nabízí zpracování cenných papírů přibližně 1200 bankám v Německu, vytváří novou platformu wpNex. Bude se jednat o platformu pro Bitcoin.

Později bude podporovat také další digitální aktiva. Kryptoúčty budou fungovat po boku ostatních účtů zákazníků bank a nebudou vyžadovat dodatečné ověření identity zákazníka.

Na nové nabídce se bude podílet také poskytovatel služby Wallet-as-a-service Tangany a služba obchodování s digitálními aktivy Tradias společnosti Bankhaus Scheich. Kryptoměny bude spravovat banka, což zahrnuje držení privátních klíčů.

MLB Banking byla první přidružená společnost Dwpbank, která se přihlásila k platformě a již na ní provedla transakci. Vedoucí účtu a zpracování cenných papírů MLP Banking, Paul Utzat, uvedl:

Na našem zákaznickém portálu MLP je to logický doplněk ke stávající nabídce správy majetku.

Novinka umožní až 1 200 německým bankám nabízet svům zákazníkům kryptoměny. Podobně, jako řada z nich nyní drží na investičních účtech cenné papíry, budou nyní moci nakupovat Bitcoin, další kryptoměny a tokenizované cenné papíry.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

 

Herní gigant Sony patentuje technologii pro převody NFT mezi konzolemi PlayStation a dalšími zařízeními

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *