Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Novinky z Binance: Kryptokarta VISA + až 7% cashback; Binance Coin (BNB) staking údajně zahájen na mainnetu…

Kryptokarta Binance rozšiřuje pole působnosti pro celý Evropský hospodářský prostor (EHP). Karta je údajně úplně zdarma a navíc vám poskytne cashback z každé platby, až do výše 7 %.

Kryptokarta Binance

Máte pocit, že by se kryptoplatby měly rozšířit víc? Kryptokarta, jakou nabízí řada různých poskytovatelů, se snaží vyřešit nedostatek obchodů přijímajících krypto po svém. Vy zaplatíte kryptoměnou a obchodník obdrží běžnou měnu, jako byste platili klasickou platební kartou.

Nově se kryptokarta burzy Binance může začít zdarma šířit Evropskou unií. Má to jediný háček, burza požaduje od žadatelů o kartu ověření totožnosti (KYC). Zato však nabízí cashback. Výše cashbacku se stanoví podle úrovně karty uživatele, která závisí na množství BNB, které drží v libovolné peněžence Binance. Binance dále uvádí, že svou kryptokartu poskytuje zcela bez poplatků.

Kryptokarta Binance Visa Card, poháněná platformou Swipe, podporuje více způsobů převodu a utrácení BTC, BNB, SXP a BUSD na fiat na více než 60 milionech míst po celém světě. Nově navíc umožňuje i platby mobilem (NFC), včetně Google Pay a Samsung Pay.

cashback
Cashback dle výše BNB na jakékoli platformě v rámci Binance (zdroj: Binance)

Staking BNB

Kromě toho, že je kryptokarta Binance nově k dispozici v Evropě, burza také spouští staking svého coinu BNB. Odteď tak uživatelé mohou získat pasivní příjem delegováním BNB na validátory v síti Binance Smart Chain.

Jak informoval web Cryptoglobe, aktualizace umožňuje uživatelům vytvořit / odemknout peněženku na Binance Smart Chain (BSC), za účelem delegování jejich BNB na jednoho z validátorů platformy. Šéf Binance Changpeng Zhao pak na svém Twitteru oznámil, že zatímco objem transakcí BSC dosahuje 40 % oproti Etehreu, „tržní kapitalizace BNB je stále jen 10 % ETH.”

https://twitter.com/cz_binance/status/1305755705362665472

Kryptohodler však kromě několika tweetů zatím nedohledal oficiální oznámení přechodu stakingu z testnetu na mainnet. Naposledy se o plánech na jeho spuštění na mainnetu Binance Smart Chain burza zmínila zhruba před měsícem. Tehdy to Binance spojila s obvykle zbytečnou soutěží o BNB pro velryby.

Závěr

Pokud toužíte po kryptokartě zdarma, která vám navíc poskytne pár procent z kryptoplateb nazpět formou cashbacku, možná vás vyslyšela Binance. Burza již oficiálně oznámila, že se kryptokarta Visa, poháněná platformou Swipe, rozšíří do Evropy. Výši cashbacku ovlivní, zda držíte BNB, což je pro tuto kryptoměnu další pozitivní zpráva, jakož i staking na mainnetu Binance Smart Chain, který nepřímo potvrdil Changpeng Zhao retweetnutím zprávy z účtu @Binancian.

Kryptohodler pak nedávno informoval, že burza spouští nový investiční fond ve výši 100 milionů dolarů. Ten se zaměřuje na projekty založené na platformě Smart Chain. Mnoho pozitivních zpráv pro BNB…

Návod Binance: Jak obchodovat na největší altcoinové burze? Registrace, poplatky a vše podstatné

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

  • Jméno

    Jak teda funguje Binance karta? Mám tam svoje kryptoměny, Zajdu do Tesca, zaplatím za nákup a až tehdy se přemění moje kryptoměny na potřebný valuty?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *