Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nový cenový model predikuje „exponenciální“ bull run BTC. Už za měsíc!

Analytik Willy Woo zveřejnil svůj nový cenový model pro krále kryptomarketu. Podle něj je pravděpodobné, že nás čeká začátek strmého růstu ceny, známého jako bull run. Mohlo by k tomu dojít již za měsíc, říká.

Bull run v létě?

Mezi tradery se traduje, že každé léto na trhu znamená příchod tzv. “okurkové sezóny”. To znamená cenovou stagnaci a určitou nudu a relativní klid. Určitě ne žádné prudké navyšování ceny, natož nějaký bull run. Willy Woo, který o sobě říká, že je nomád, podnikatel a investor sledující bitcoinový prostor, to vidí jinak. Uvádí:

„Toto je nový model, na kterém pracuji. Ukazuje, kdy začne exponenciální bull run.

  1. Bitcoin se připravoval na bull run, než COVID bílá labuť zabila párty.
  2. Tento model naznačuje, že jsme blízko k dalšímu bull runu. Možná příští měsíc.”
(Zdroj: Willy Woo – Twitter)

Tip: Na grafu Bitcoinu se opět udělal ukázkový Bart Simpson pattern

Historie se opakuje

Jako vždy platí, že nikdo s jistotou neví, co se stane v budoucnosti. Žádný model není stoprocentní. V případě modelu analytika Woo je predikce podložena na základě historických dat. Podle něj můžeme být jen měsíc vzdálení od začátku exponenciálního růstu. Cena Bitcoinu se v únoru pohybovala kolem 10 000 dolarů, než pandemie koronaviru způsobila prudký kolaps amerického akciového trhu. Bitcoin zareagoval velmi prudce a krátkodobě jsme se podívali nejen pod 6 tisíc

, ale dokonce i pod 4 tisíce dolarů. Zde se býci rozhodli tvrdě narazit přímo do červeného a rychlým zamítnutím znemožnili pokračování na nové low tohoto dlouhodobého cyklu.

Willy Woo věří, že Bitcoin byl připraven na prudký růst, což zastavil jen Covid-19, jinak by vystřelil. Koronavirus však vyděsil a zasáhl prakticky všechny trhy. Jeho nový model označuje začátek 4 předchozích bull runů a ukazuje na možnost zopakování této historie. Další průdký postup ceny Bitcoinu na sever by tak podle něj mohl být již velmi blízko. Poměrně stabilní cena a nižší volatilita je pak podle Willyho dobrá a může ceně Bitcoinu v podstatě umožnit se “nabít” před “výstřelem”. Dodává: „Čím déle tento býčí trh trvá, než se ukončí, tím vyšší je maximální cena (model Top Cap). Dlouhé nabíjecí pásmo a stranový pohyb je nakonec dobrá věc.“

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *