Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nový chatbot s umělou inteligencí láká na odměny v tokenech! BlockGPT spouští „chat k výdělku“ pro trénink AI

Nová iniciativa Web3 se rozhodla vybudovat na blockchainu systém umělé inteligence ve stylu ChatGPT. Na rozdíl od něj však BlockGPT uživatelům nabízí výdělky prostřednictvím tokenů.

 

Neuvěřitelné období skončilo, říká Warren Buffett: Jeho Berkshire Hathaway se zbavila akcií za 13,30 miliardy dolarů

 

Spuštění modelu umělé inteligence přichází spolu s nabídkou dvou tokenů, tokenu správy nazvaného BGPT a tokenu meme nazvaného AIBGPT. Oba jsou údajně postaveny na PancakeSwap, decentralizované burze, která uživatelům umožňuje obchodovat s tokeny BEP-20.

BGPT není jediný token v BlockGPT ekosystému. Jsme nadšeni, že můžeme představit AIBGPT , bezplatný airdrop token patřící komunitě BlockGPT. Má celkovou zásobu 10 000 000 000 000. Ale jednejte rychle, kdo dřív přijde, ten dřív mele!

Platforma podle white paperu používá více než šest modelů generativních předtrénovaných transformátorů (GPT) a že byly trénovány pomocí proprietární datové sady.

Údajně byla speciálně navržena tak, aby odpovídala na otázky související s blockchainem.

Dokument také uvádí, že model BlockGPT umožní vývojářům „odvozování AI v řetězci prostřednictvím jeho základního AI Inference Engine“ a že využil engine Synapse k poskytnutí „spolehlivého rámce pro vytváření DApps a inteligentních smluv, které využívají technologii AI.“

https://twitter.com/BlockGPT_BSC/status/1656218274601005056

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *