Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Peněženka MetaMask spouští novou funkci, která uživatelům umožní přímý nákup kryptoměn za fiat měnu bez burzy

Nová funkce umožní uživatelům peněženky MetaMask nakupovat kryptoměny pomocí různých platebních metod, jako jsou debetní nebo kreditní karty, PayPal a bankovní převody…

 

Druhá největší státní pojišťovna Číny spouští v Hongkongu hned dva kryptoměnové fondy pro bohaté investory

 

Poskytovatel kryptoměnové peněženky a decentralizovaných aplikací (DApp) MetaMask oznámil spuštění nové funkce„Buy Crypto.“ Ta má uživatelům usnadnit vstup do kryptoměn.

Společnost na Twitteru dále napsala:

My lišky v MetaMasku s potěšením oznamujeme, že naše funkce Koupit kryptoměny se nyní nachází také v našem Portfolio Dapp a poskytuje jednoduchou a hladkou nákupní cestu.

Novinka se podle společnosti týká uživatelů ve více než 189 zemích, kterým nabídne více než 90 kryptoměn v osmi různých sítích, včetně Ethereum, Polygon, Arbitrum, BNB Smart Chain, Avalanche Contract Chain, Fantom, Optimis a Celo.

Pro přístup k nákupu kryptoměn mohou uživatelé MetaMask připojit své peněženky k Portfolio Dapp nebo kliknout na tlačítko „Koupit“ v peněžence MetaMask. Odtud si uživatelé mohou vybrat svůj region, způsob platby, kryptoměnu a síť, ve které chtějí nakupovat.

Na výběr mají platby pomocí debetních nebo kreditních karet, PayPalu, bankovních převodů a okamžitého ACH (Automated Clearing House). Pro dokončení transakce bude uživatel přesměrován na webovou stránku poskytovatele třetí strany.

Při nákupu MetaMask zohlední různé faktory, jako je poloha uživatele a místní předpisy.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

https://kryptohodler.cz/prinese-bull-market-nekolikanasobky-aktualni-ceny-btc-230x-rustu-bitcoinu-se-uz-nedockate-tyden-na-trzich/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *