Peněženka MetaMask spouští novou funkci, která uživatelům umožní přímý nákup kryptoměn za fiat měnu bez burzy

0
fox, metamask

Nová funkce umožní uživatelům peněženky MetaMask nakupovat kryptoměny pomocí různých platebních metod, jako jsou debetní nebo kreditní karty, PayPal a bankovní převody…

 

Druhá největší státní pojišťovna Číny spouští v Hongkongu hned dva kryptoměnové fondy pro bohaté investory

 

Poskytovatel kryptoměnové peněženky a decentralizovaných aplikací (DApp) MetaMask oznámil spuštění nové funkce„Buy Crypto.“ Ta má uživatelům usnadnit vstup do kryptoměn.

Společnost na Twitteru dále napsala:

My lišky v MetaMasku s potěšením oznamujeme, že naše funkce Koupit kryptoměny se nyní nachází také v našem Portfolio Dapp a poskytuje jednoduchou a hladkou nákupní cestu.

Novinka se podle společnosti týká uživatelů ve více než 189 zemích, kterým nabídne více než 90 kryptoměn v osmi různých sítích, včetně Ethereum, Polygon, Arbitrum, BNB Smart Chain, Avalanche Contract Chain, Fantom, Optimis a Celo.

Pro přístup k nákupu kryptoměn mohou uživatelé MetaMask připojit své peněženky k Portfolio Dapp nebo kliknout na tlačítko „Koupit“ v peněžence MetaMask. Odtud si uživatelé mohou vybrat svůj region, způsob platby, kryptoměnu a síť, ve které chtějí nakupovat.

Na výběr mají platby pomocí debetních nebo kreditních karet, PayPalu, bankovních převodů a okamžitého ACH (Automated Clearing House). Pro dokončení transakce bude uživatel přesměrován na webovou stránku poskytovatele třetí strany.

Při nákupu MetaMask zohlední různé faktory, jako je poloha uživatele a místní předpisy.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem.
Advertisement
Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

https://kryptohodler.cz/prinese-bull-market-nekolikanasobky-aktualni-ceny-btc-230x-rustu-bitcoinu-se-uz-nedockate-tyden-na-trzich/

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *