Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Reddit spouští již. 4. sérii svých sběratelských kartiček Avatarů na Polygonu, přestože NFT odvětví zažívá vychladnutí zájmu

Platforma sociálních médií Reddit pokračuje ve snahách získat více nových držitelů svých digitálních sběratelských předmětů – Avatarů – navzdory celkovému poklesu v odvětví NFT.

Podle oficiálního oznámení na r/CollectibleAvatars Reddit zahájí svou nejnovější sérii sběratelských avatarů 26. července. Podle zprávy na sociálních médiích bude nový drop spuštěn v 15:00 východního času, což odpovídá 21:00 našeho času.

Nová sběratelská série Reddit s názvem „Retro Reimagined“ bude čtvrtou generací sběratelských avatarů, která byla spuštěna po uvedení projektu na platformě v červenci 2022. Stejně jako všechny předchozí generace bude i 4. řada vydána na polygonovém (MATIC) blockchainu.

44 zemí má nyní zájem o připojení k ekonomické alianci BRICS! Stratégové americké banky JPMorgan varují před dedolarizací

Poslední řada NFT kartiček avatarů od Redditu byla spuštěna v dubnu letošního roku. Design jednotlivých NFT tokenů zpracovává celá řada samostatných projektů a umělců, nejedná se tedy o díla tvořená přímo sociální sítí.

Mezi ty, kteří oznámili účast, patří celá řada umělců z nihž mnozí nabídli svá díla i v rámci předešlých kol. Účast oznámil také Cool Cats, což je velmi úspěšný ethereový NFT projekt s investicí velkého rizikového fondu Animoca Brands. Projekt uvedl:

Účastníme se sbírky sběratelských avatarů Gen4 od @Reddit! Naše limitovaná série #RedditCollectibles bude na Redditu k dispozici zítra, 26. července. Připravte se na pořádnou jízdu, Cool Cats.

Zájemci o NFT je mohou koupit a převést do krypto peněženky Vault, nebo do externí kryptopeněženky třetí strany. Sběratelské karty je poté možné libovolně posílat dalším uživatelům Redditu, nebo zveřejňovat jako svou profilovku na sociální síti. Platforma Reddit’s Collectible Avatar Shop však zatím nenabízí sekundární prodej mezi uživateli.

Reddit dále vysvětluje:

Sběratelské avatary vám také umožňují odemknout další funkce na Redditu. Pokud si svého sběratelského avatara nastavíte jako svého avatara na Redditu, můžete avatarské vybavení kombinovat s dalším avatarským vybavením a příslušenstvím Reddit a získáte speciální úpravu profilu a speciální úpravu komentářů u příspěvků, díky kterým může váš avatar opravdu vyniknout.

Mezitím jsme svědky razantního vyprchání zájmu o celou řadu NFT projektů napříč různými blockchainy. Jedním příkladem za vše je NFT s prvním tweetem Jacka Dorseyho. To bylo původně zakoupeného za 2,9 milionu dolarů v březnu 2021, ale cena prudce klesla a aktuálně nejlepší nabídka dosahuje pouhé 2 ETH v hodnotě asi 3 700 dolarů.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Musk zahájil přerod Twitteru do aplikace pro všechno! Po rebrandingu na X očekávejte celý svět finančních služeb, říká

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *