Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Musk zahájil přerod Twitteru do aplikace pro všechno! Po rebrandingu na X očekávejte celý svět finančních služeb, říká

Sociální síť Twitter, která si v minulosti získala množství skalních příznivců mezi uživateli digitálních aktiv, posílá modrého ptáčka k vodě a vyplouvá na cestu začlenění X finančních služeb do platformy.

Twitter změnil své populární logo s ptáčkem na písmeno X. Elon Musk v rámci rebrandingu oznámil, že největší novinky uživatele teprve čekají. Vzhledem k jejich částečně utajené podobě se nový název zdá být ironicky trefný.

25. července Musk tweetoval (nebo bychom měli napsat xoval?), že jeho společnost X Corp získala Twitter ve jménu svobody slova a aby pokročila ve vývoji své „aplikace na všechno,“ která taktéž nese název X.

Binance zaujímá více než polovinu trhu, Coinbase se krčí s 1,1 % a Bitget vstupuje do TOP4 kryptoburz: Zpráva TokenInsight

V nadcházejících měsících mohou uživatelé očekávat, že budou na platformě provozovat svůj „celý finanční svět,“ dodal miliardář s tím, že sledujeme součást většího plánu na začlenění finančních služeb do platformy.

Ohledně nutnosti změny názvu a loga Musk prohlásil:

Název Twitter dával smysl, když šlo jen o 140znakové zprávy, které se posílaly tam a zpět – jako když si ptáci cvrlikají. Nyní ale můžete zveřejnit téměř cokoli, včetně několikahodinového videa.

V následujících měsících přibude komplexní komunikace a možnost provázat celý váš finanční svět. Název Twitter v tomto kontextu nedává smysl, takže se s ptákem musíme rozloučit.

Pokud jde o finanční ambice X, nejsou vůbec malé. Miliardář v souvislosti s tím uvedl, že pokud se vše podaří, bude mít X Corp potenciál obsáhnout „polovinu globálního finančního systému“ s plány pro bankovnictví, platby a další.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Gabriel Bankman-Fried měl údajně plán na nákup ostrova za peníze FTX a přežití apokalypsy, při které zemře většina lidstva

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *