Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Anylatik očekává růst dogecoinů, graf vypadá dobře a cenu může popostrčit severně Elon Musk nějakým oznámením, říká

Zpráva o rebrandingu Twitteru poskytla naději analytikovi Kaleo ohledně růstu oblíbeného memecoinu Elona Muska s psí tématikou – Dogecoinu (DOGE).

Široce sledovaný kryptoanalytik předpovídá, že Elon Musk vyvolá další větší pumpu na dogecoinech. Kaleo vzkázal svým bezmála 600 000 sledujícím na Twitteru, že počítá s tím, že Musk brzy integruje Dogecoin do platformy sociální sítě po rebrandingu.

Miliardář se v minulosti opakovaně nebál přiznat svou náklonnost k memecoinu DOGE. O změně loga Twitteru na X Musk hovořil jako o součásti rozsáhlých změn zahrnujících bankovnictví a platby. Ačkoli přímo neuvedl, jaké finanční aplikace se chystají, uvedl, že uživatelé budou platformu využívat pro všechny své finanční operace.

44 zemí má nyní zájem o připojení k ekonomické alianci BRICS! Stratégové americké banky JPMorgan varují před dedolarizací

To by kromě bankovnictví a běžných plateb i podle dřívějších proklamací podnikatele mohlo zahrnovat integraci některé z kryptoměn. Podle mnohých se může jednat právě o Dogecoin. Kaleo uvádí:

Kdybych si měl tipnout, Elonovi bude trvat ještě pár dní, možná i týdnů, než konečně řekne, jak plánuje začlenit DOGE do X. Myslím si ale, že je solidní šance, že tentokrát skutečně něco udělá, a to, že to uvedl ve svém bio současně s rebrandingem X, není jen náhoda.

Trader uvádí, bude na událost čekat, protože přinese růst ceny memecoinu. Ještě před tím však očekává menší korekci. Ve své analýze se opírá o protnutí downtrendové sestupné linie odporu na grafu DOGE a tvrdí, že zpětně bude růst z aktuálních 0,079 USD na 0,1 a výše působit předvídatelně a jasně.

 

Mezitím se Dogecoin trochu ochladí a dorovná krev, kterou vidíme na zbytku trhu. Proč? Lidé jsou netrpěliví a chtějí okamžité výsledky. Fámy a naděje vydrží na medvědím trhu jen krátce.

Proto si myslím, že je celkem solidním krokem pokračovat v akumulaci při jakémkoli poklesu, ke kterému odtud dojde. Grafy nadále vypadají skvěle a měly by tak vypadat i po menší korekci.

Jen musíme být trochu trpěliví, dodal Kaleo.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Šéf OpenAI Sam Altman skenuje lidem duhovky tajemnou koulí a za biometrické ověření identity rozdává worldcoiny (WLD)

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *