Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Gabriel Bankman-Fried měl údajně plán na nákup ostrova za peníze FTX a přežití apokalypsy, při které zemře většina lidstva

Podle soudních dokumentů Gabriel Bankman-Fried napsal zprávu nadaci FTX s plánem koupit ostrov a postavit bunkr. Údajně za zpronevěřené prostředky kryptoburzy svého bratra.

Gabriel Bankman-Fried měl v plánu postavit bunkr, aby přežil „nějakou událost, kdy zemře 50 % až 99,99 % lidí.“ Podle žalobců tak exitoval plán, jak údajně zpronevěřené prostředky zákazníků FTX použít k překvapivému účelu – přežití apokalypsy.

Podle podání z 20. července u amerického konkurzního soudu pro okres Delaware bratr bývalého CEO zkrachovalé kryptoburzy Samuela Bankmana-Frieda plánoval koupit ostrovní stát Nauru v Pacifiku prostřednictvím nadace FTX.

 

Růst na desetinásobek současné ceny Bitcoinu bude tak snadný, že o tom ani nemusíme diskutovat, říká Mark Yusko

 

Na zakoupeném ostrově Nauru, severovýchodně od Austrálie s populací zhruba 12 000 lidí, měl vyrůst bunkr. Podle memoranda mezi Gabrielem a nejmenovaným úředníkem nadace FTX zde chtěl přečkat „nějakou událost, při níž zemře 50 – 99,99 % lidí, [aby] zajistil, že většina EA [efektivních altruistů] přežije.”

Před pádem FTX v listopadu 2022 založil Gabriel Guarding Against Pandemics, neziskovou organizaci zaměřenou na přípravu na další COVID-19. Během kolapsu FTX měl údajně z vedení této organizace odstoupit.

První trestní proces se Samem Bankmanem-Friedem v USA je naplánován na 2. října. Mezi obvinění patří spáchání podvodu souvisejícího s směšováním finančních prostředků mezi FTX a Alameda Research. Bratr obviněného by mohl být předvolán, aby svědčil o jakýchkoli finančních výhodách, které mohl z burzy získat.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Každým týdnem blíž k parabolickému růstu – Bitcoin překonal každou “black swan” událost bull marketem: Týden na trzích

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *