Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Růst na desetinásobek současné ceny Bitcoinu bude tak snadný, že o tom ani nemusíme diskutovat, říká Mark Yusko

Bitcoin se bez problémů dostane na cenu 300 tisíc dolarů za jednotku, říká zakladatel a generální ředitel krypto hedgeového fondu Morgan Creek Digital, Mark Yusko.

Manažer hedgeového fondu je optimistický ohledně růstu hlavní kryptoměny. Ve své bullish predikci cílí na 10násobek současných cen, což by v jeho očích mělo být velmi snadné.

Yusko říká, že pokud je Bitcoin považován za digitální ekvivalent zlata, mohl by potenciálně dosáhnout stejné tržní kapitalizace jako drahý kov.

 

Rok a půl od zahájení pilotní verze čínské e-CNY dosáhly objemy transakcí s digitálním juanem téměř 250 miliard dolarů

 

Investor uvedl:

Předpokládáme li, že by se tržní kapitalizace Bitcoinu měla zhruba rovnat tržní kapitalici zlata, což je rozumný předpoklad, říkáme, že Bitcoin je digitální zlato a hraje základní roli peněz…

Zaokrouhleme zlato [tržní kapitalizaci] na 12 bilionů dolarů, kde se pravděpodobně pohybuje. Dále jde o to, že polovina veškerého zlata nejsou peníze. Jsou to šperky, kalichy a věci, které se ve skutečnosti nepoužívají jako peněžní základ. Takže zbývající polovina je 6 bilionů dolarů. To je 10x aktuálních cen [BTC]. Aktuální cena je 30 000 USD, 10násobek je 300 000 USD.

300 000 dolarů bude podle mě tak snadné [dosáhnout], že o tom ani nemusíme diskutovat.

Yusko dále hovoří o výhodách BTC oproti zlatu. Bitcoin je v jeho očích lepší uchovatel hodnoty i zůčtovací jednotka, navíc je dokonale dělitelný a použitelný pro platby na internetu.

Kdybych měl cihlu zlata a chtěl bych ji rozlomit napůl a poslat vám polovinu, nejsem na to dost silný…

Za druhé, nemohl bych to nacpat do počítače, abych vám to poslal. Pokud vám chci poslat nějaké bitcoiny, stačí pár kliků a máme hotovo.

V době zveřejnění tohoto článku se jeden bitcoin obchoduje za 29 826 dolarů. Růst na 300 tisíc dolarů se tak může jevit velmi vzdáleným až nepravděpodobným. CEO Morgan Creek Digital přesto říká, že je to jen otázkou času.

Teď kdy? Zítra? Další den? Je mi to jedno. Někdy v budoucnu. Těch 300 000 dolarů je snadné.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Co je Graph (GRT)? Kryptoměna na ethereovém blockchainu, která funguje jako decentralizovaný “Google” pro krypto projekty

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *