Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nakupoval bitcoiny (BTC) za 4,92 USD! Spící velryba se po 11 letech probouzí a přesunuje 1 037 bitcoinů v ceně 31 mil. USD

Za 11 let vrostla peněžní hodnota bitcoinové peněženky o stovky tisíc procent. Nyní se investor probouzí a přesunuje bitcoinové bohatství za desítky milionů dolarů.

Z pár tisíc dolarů na desítky milionů! Spící bitcoinová velryba zhodnotila své úspory o více než 600 000 % oproti nákupu BTC v roce 2011 po pár dolarech za jednotku.

Peněženka neznámého investora právě přesunula více než 1 037 bitcoinů v hodnotě okolo 31 milionů dolarů při současných cenách. V přepočtu na koruny to odpovídá asi 676 milionům kč.

 

FTX chce zpět miliardu dolarů! Žaluje bývalého CEO Sama Bankmana-Frieda a další bývalé manažery, včetně Caroline Ellison

 

Dlouho spící adresa získala 1 037 BTC 11. dubna 2012, tedy v době, kdy cena Bitcoinu byla pouze 4,92 $. Uvedla to o víkendu on-chain analytická platforma Lookonchain:

BTC velryba, která byla 11 let nečinná, před hodinou převedla všech 1 037,42 BTC (37,8 milionů $) na novou adresu „bc1qtl.“ Velryba obdržela 1 037,42 $ BTC (v té době 5 107 $) 11. dubna 2012, kdy cena byla 4,92 $.

Mezi další giganty, kteří v poslední době převádějí velké množství bitcoinů, patří americká vláda. 12. července převedla téměř 10 000 BTC – v hodnotě 299 milionů dolarů – v sérii transakcí. Ačkoli nebylo oznámeno, že šlo o prodej, obecně se to předpokládá vzhledem k dřívějšímu slibu vlády USA, že v několika kolech zlikviduje veškerý zůstatek BTC zabavených ze Silk Road.

Každá transakce bitcoinové velryby přitahuje velkou pozornost kryptosvěta, zajména jedná li se o dlouho spící adresu.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Americký dolar ztratí status světové rezervní měny, říká ekonom z největší světové ratingové agentury S&P Global

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *