Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

USA musí rychle zakázat CBDC! Kongresman Warren Davidson hovoří o budování finančního ekvivalentu Hvězdy smrti

Republikán Warren Davidson se vyslovil proti digitálním měnám centrální banky (CBDC). Vyzval Kongres Spojených států, aby je zakázal a kriminalizoval jejich vývoj.

„Peníze by neměly být programovatelné centrálním orgánem,“ tvrdí kongresman Warren Davidson. Republikánský politik obvinil Federální rezervní systém z „budování finančního ekvivalentu Hvězdy smrti.“

Jde o odkaz na obří bitevní stanici sférického tvaru ve fiktivním světě Star Wars. Hvězda smrti byla neblaze proslulá svou schopností ničit celé planety.

 

Každým týdnem blíž k parabolickému růstu – Bitcoin překonal každou “black swan” událost bull marketem: Týden na trzích

 

Davidson uvedl, že CBDC jsou peníze přetvořené do nástroje nátlaku a kontroly a dodal:

Kongres musí urychleně zakázat a následně kriminalizovat jakékoli úsilí navrhnout, postavit, vyvinout, otestovat nebo založit CBDC.

Federální rezervní systém, centrální banka USA, v současnosti aktivně zkoumá technologii pro potenciální digitální dolar. Oficiálně však zatím nebylo rozhodnuto, že se Spojené státy mají připojit k Číně, která již CBDC využívá.

Davidson se výrokem o potřebě zákazu a kriminalizace CBDC připojil k rostoucímu počtu odpůrců centrálně programovatelných peněz. K těm patří také dva hlavní protikandidáti Donalda Trumpa a Joe Bidena do nadcházejících prezidentských voleb USA – Ron DeSantis a Robert F. Kennedy Jr.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Americký dolar ztratí status světové rezervní měny, říká ekonom z největší světové ratingové agentury S&P Global

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *