Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Binance zaujímá více než polovinu trhu, Coinbase se krčí s 1,1 % a Bitget vstupuje do TOP4 kryptoburz: Zpráva TokenInsight

Podle zprávy TokenInsight za 2 čtvrtletí ovládají čtyři největší burzy 85 % celkového objemu obchodů na kryptoměnovém trhu. Coinbase a Binance si pohoršily, rostl naopak Bitget.

Ve druhém čtvrtletí pokračovala dominance kryptoburzy Binance v objemech obchodování. Největší světová kryptoměnová burza se i přes mírný propad od 1. čtvrtletí může pochlubit 52% objemem veškerých transakcí.

Na všechny ostatní platformy tak zbývá necelá polovina trhu. Za Binance podle dat TokenInsight následuje OKX (15,13 %), Bybit (10,6 %) a Bitget (8,1 %).

 

Nakupoval bitcoiny (BTC) za 4,92 USD! Spící velryba se po 11 letech probouzí a přesunuje 1 037 bitcoinů v ceně 31 mil. USD

 

 

Binance i Coinbase zaznamenaly pokles objemů oproti prvnímu čtvrtletí. Data dále ukazují až překvapivě nízký podíl Coinbase. Ta je považovaná za největší americkou kryptoburzu. Ve srovnání s globálními centralizovanými platformami však měla ve 2. čtvrtletí pouze 1,1% podíl na trhu.

Další bolest společnost Coinbase utrpla v souvislosti se žalobou amerického regulátora SEC. Do první čtyřky se naopak probojovala burza Bitget.

Po integraci s nedávno získanou peněženkou Bitkeep Bitget oznámil 6měsíční plán na rozsáhlé přepracování vizuálu webových stránek pro počítače i mobily. Společnost se také chlubí hvězdným výkonem během posledních měsíců:

Bitgetu se podařilo využít všech výzev, kterým čelí trh s kryptoměnami, a dosáhl objemu obchodů nad 60 miliard USD

pro spotové obchodování a 606 miliard USD pro futures. Platforma překonala většinu centralizovaných burz (CEX)…

Seychelská burza kryptoměnových derivátů letos získala registraci poskytovatele služeb virtuálních aktiv v Polsku a Litvě. Zatímco rozšiřuje své služby do Evropy, údajně má také v úmyslu vytvořit regionální centrum pro své operace v Dubaji.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

USA musí rychle zakázat CBDC! Kongresman Warren Davidson hovoří o budování finančního ekvivalentu Hvězdy smrti

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *