Retailoví investoři nyní drží historicky nejvíc Bitcoinu (BTC)

btc, ryba, kapr, praní

Jak plyne z údajů platformy pro analýzu kryptoměn IntoTheBlock, retailoví investoři nyní dohromady drží nejvíce BTC v histroii.

Pro přijetí Bitcoinu je retail mnohem důležitější, než velké korporace a investiční giganti. Drobní investoři, které IntoTheBlock definuje jako subjekty se zůstatkem mezi 0,1 a 1 BTC, nyní drží větší hodnotu v Bitcoinu než kdykoli předtím. Uvádí:

„Historické maximum – agregovaný zůstatek držený adresami s 0,1 až 1 BTC dosáhl rekordu přes 780 000 bitcoinů. Skupina držící Bitcoin v hodnotě zhruba 4 000 až 40 000 USD byla za poslední měsíc nejrychleji rostoucí.”

TIP: Bezpečnost | Důležitá pravidla při nákupu a hodlování kryptoměn a jak ochránit své krypto

Advertisement

Pokud jde o tržní cenu těchto mincí, retailoví investoři nyní drží okolo 30 miliard dolarů v BTC. Podle IntoTheBlock dosahuje nárůst podílů investorů s 0,1 až 1 BTC za poslední měsíc o 1,72 %. Společnost konstatovala, že se maloobchodní zájem vrací na trh.

Roste také podíl obchodníků, kteří drží Bitcoin alespoň po dobu 30 dní, a to o 4,2 %. On chain analytik Willy Woo již dříve uvedl, že akumulace retailových investorů je optimistická pro dlouhodobé zdraví bitcoinu i z hlediska decentralizace. Uvedená data o chování investorů jsou známá díky veřejné povaze bitcoinového blockchainu.

 

Jakou cenu Bitcoinu očekává analytik, který loni předpověděl propad

Fed a kryptoregulace; Virginské banky nabídnou krypto; EU hlídá kryptoburzy kvůli sankcím: Zprávy týdne

Město Lugano přijme BTC, USDT a LVGA jako zákonné platidlo

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.