Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Soud zamítl návrh SEC na zapečetění interní komunikace po Hinmanově projevu! Posun v soudním sporu s Ripple

Okresní soudkyně Spojených států Analisa Torresová 16. května rozhodla o zamítnutí zapečetění interní diskuze SEC o Ethereu po Hinmanově projevu.

 

Tento altcoin by mohl být jedním z „nejvýkonnějších“ krypto aktiv v příštím cyklu! Co shilluje influencer Coin Bureau?

 

V projevu z června 2018 bývalý ředitel finančního oddělení Komise pro cenné papíry uvedl, že Ethereum není cenný papír.

Naproti tomu současný šéf SEC na svém kongresovém grilování nebyl schopen odpovědět, jestli je Ethereum komodita, nebo cenný papír spadající do pravomocí SEC.

Jelikož jde v kauze Ripple o to, zda tato společnost vydávala neregistrovaný cenný papír, je pro společnost důležité cokoli, co by mohlo pomoct určit, že XRP cenný papír není.

SEC podala 22. prosince návrh na zapečetění interních e-mailů, textových zpráv a znaleckých posudků, které následovaly po Hinmanově projevu. Komise uvedla, že její poslání převažuje nad „právem veřejnosti“ na přístup k dokumentům, které „nesouvisejí“ se souhrnným rozhodnutím soudu.

Soudkyně Analisa Torresová z amerického okresního soudu však nesouhlasila. Podle rozhodnutí jsou zmíněné materiály „soudními dokumenty“ podléhajícími silnému předpokladu veřejného přístupu.

Další výhra pro transparentnost! Neredigované Hinmanovy e-maily budou brzy veřejně k dispozici, komentoval rozhodnutí spoluzakladatel Ripple Brad Garlinghouse.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

SEC snižuje trest pro LBRY na dosažitelnější úroveň – místo původních 22 milionů dolarů teď požaduje 111 tisíc

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *