Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

„Travel rule“ pro krypto aktiva se má implementovat co nejdříve! Skupina G7 probrala kryptoregulace v Japonsku

Skupina G7 se sešla v Japonsku a mezi tématy byly CBDC a regulace kryptoměn. Údajně se také shodli na tom, že je třeba rychle implementovat „travel rule“ pro kryptoaktiva.

 

Fed již své zvyšování sazeb dokončil: Akciové trhy se chystají vystřelit vzhůru ještě v roce 2023: Paul Tudor Jones

 

Sedmičlenná skupina nejvyspělejších států světa jednala v japonské Niigatě. Jedním z výstupů je, pro odpůrce digitálních měn centrálních bank znepojivá, podpora CBDC.

Ve svém komuniké zástupci G7 popisují práci Mezinárodního měnového fondu (MMF) při vývoji „Příručky CBDC“ jako „vítanou.“ Uvedli, že se těší na první sadu výstupů, které budou zveřejněny na výročních zasedáních skupiny Světové banky a MMF 15. října v marockém Marrákeši.

Dalším kontroverzním stanoviskem je podpora tzv. Travel rule pro digitální aktiva. To požaduje, aby bylo u každé krypto transakce od určité částky zveřejněno jméno odesílatele, jeho adresa a informace o účtu.

Zástupci G7 uvedli:

Podporujeme iniciativy Financial Action Task Force (FATF) týkající se urychlení globální implementace standardů FATF pro virtuální aktiva, včetně ‘travel rule,’ a jeho práci na nových rizicích, včetně rizik vyplývajících z DeFi operací a peer-to-peer transakcí.

Setkání v Niigatě předcházelo výročnímu summitu G7, který se má konat v Hirošimě od 19. do 21. května.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *